.
wse

wse


Opublikowano: 2018-12-29

Ul. Wielicka. Wieliczanin wyciągnął pijanemu kierowcy kluczyki ze stacyjki.Godną pochwały i naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec Wieliczki, który udaremnił nietrzeźwemu kierującemu dalszą jazdę. Do zdarzenia doszło 27 grudnia br. ok. godz. 21.30 w Krakowie.


Zgłaszający, jadąc swym pojazdem ul. Wielicką zwrócił uwagę na poruszającego się zygzakiem citroena. Wysoce prawdopodobne było, że prowadzący go mężczyzna jest pijany. Gdy obaj zatrzymali samochody na skrzyżowaniu, świadek bezzwłocznie skierował się do citroena, po czym wyciągnął ze stacyjki kluczyki, udaremniając właścicielowi auta dalszą jazdę. Na miejsce wezwani zostali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie. Badanie przeprowadzone przez policjantów wskazało, że kierujący citroenem miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pijanemu kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy. 53-latek odpowie także za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości (art. 178a § 1 KK). Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

KWP w Krakowie


leader wieliczka


   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce