.
Opublikowano: 2012-03-22

Ulica Narutowicza zamknięta


Cały czas trwają prace związane z modernizacją linii kolejowej Kraków – Wieliczka, obecnie przyszedł czas na przebudowę wiaduktu kolejowego nad ulicą Narutowicza. W związku z tym od czwartku 22 marca 2012 roku ulica Narutowicza zostanie zamknięta na odcinku 32 metrów.

Wyłączony z ruchu będzie fragment ulicy Narutowicza od wjazdu do Biedronki do skrzyżowania ulicy Narutowicza z ulicami Krakowską oraz Dembowskiego. Taki stan rzeczy planowo ma potrwać do 20 kwietnia 2012 roku. Objazd wyznaczono ulicami: Dembowskiego, Powstania Warszawskiego, Goliana, Czarnochowską, Piłsudskiego. Dla pojazdów do 7 ton zalecany jest objazd drogą krajową 4. W związku z zamknięciem ulicy Narutowicza również autobusy linii 204, 244, 301 oraz 904 będą kursowały według nowego rozkładu jazdy, a ich trasa będzie przebiegała przez centrum Wieliczki, podobnie jak obecnie jeździ autobus 304.

Na podstawie informacji otrzymanej od Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, MPK S.A. w Krakowie zawiadamia, że zostanie zamknięty przejazd drogowy pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Narutowicza w Wieliczce, a wiadukt będzie remontowany. W związku z remontem, od dnia 22 marca 2012 roku (czwartek) do odwołania zostaną zmienione trasy i przystanki linii 204, 244, 301 i 904. Uwaga! Zmiana trasy linii nocnej 904 będzie obowiązywać od nocy z 22 / 23 marca 2012 (cz / pt).

Autobusy 204, 244 oraz 904:
Na odcinku Wieliczka CPN – pętla Wieliczka w obu kierunkach będą kursować po trasie objazdowej ulicami: Dembowskiego – Słowackiego – Asnyka w Wieliczce (jak linia 304). Przystanki Wieliczka Kościół oraz Wieliczka Cmentarz będą NIECZYNNE w obu kierunkach (do odwołania), Na trasie objazdowej autobusy będą się zatrzymywać analogicznie jak linia 304, tj. na przystankach Wieliczka Kopalnia Soli oraz Wieliczka Rynek.

Autobus 301:
Na odcinku Wieliczka CPN – Zabawa w obu kierunkach będzie kursować po trasie objazdowej ulicami: Dembowskiego – Słowackiego – Asnyka w Wieliczce (jak linia 304). Przystanek Wieliczka Cmentarz będzie NIECZYNNY w obu kierunkach (do odwołania), Na trasie objazdowej autobusy będą się zatrzymywać wyłącznie na przystanku Wieliczka Rynek.

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce