.
dacia

Opublikowano: 2018-10-02

Uruchomiono nowe linie autobusowe. J1 z Wieliczki do Janowic oraz W1 z Wieliczki do Węgrzc Wielkich. Zobacz rozkłady jazdy.Wczoraj tj. 1 października 2018 roku zostały uruchomione dwie linie autobusowe wewnętrznej komunikacji gminnej. Kursowanie nowych linii w pierwszych tygodniach będzie bezpłatne, a rozkład jazdy ma być dostosowany do rozkładu jazdy Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej.


Linia autobusowa ,,J1” pojedzie do Janowic, po trasie: stacja PKP „Wieliczka Rynek Kopalnia” - ulice Klaśnieńska, Kościuszki, Jedynaka – Grabówki- Siercza - Koźmice Wielkie – Janowice.

Linia autobusowa „W1” – pojedzie do Węgrzc Wielkich po trasie: „Wieliczka Rynek Kopalnia” -Lednica Górna- Sułków - Mała Wieś - Strumiany - Węgrzce Wielkie pętla.

Od poniedziałku do piątku obie linie będą miały 18 kursów. W weekendy natomiast co dwie godziny. Uruchomienie tych dwóch linii to dopiero początek, po dostarczeniu przez firmę SOLARIS zakupnych przez gminę Wieliczka autobusów, uruchomione zostaną kolejne linie. W przyszłym roku wewnętrzna komunikacja gminy Wieliczka zostanie uruchomiona na kolejnych 7 trasach.

Poniżej zamieszczamy aktualny rozkład jazdy linii J1 oraz W1:

- Rozkład jazdy linii W1 (od poniedziałku do piątku)
- Rozkład jazdy linii W1 (soboty, niedziele i święta)

- Rozkład jazdy linii J1 (od poniedziałku do piątku)
- Rozkład jazdy linii J1 (soboty, niedziele i święta)


   

Gala walki Muaythai - Fight Time 18  
Data: 2 listopada 2018
Lokalizacja: Niepołomice

Zapraszamy wszystkich do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach 18 już odsłonę gali FightTime, zorganizowanej przez klub Target Muaythai.
Gala walki Muaythai - Fight Time 18
Spotkanie autorskie z Tanyą Valko  
Data: 29 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zaprasza 29 października 2018 r. o godz. 18:00do Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z TanyąValko.
Spotkanie autorskie z Tanyą Valko