. majowapark

Opublikowano: 2019-02-05

W dwa dni dwa Pasy Mistrzowskie!W dniu 1-2 luty w Mikołowie, odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski K1, Federacji WKF (World Kickboxing Federation). Klub Target Niepołomice, reprezentował Patryk Chudziak w kat. do -63,5kg., senior. Patryk nie dał szans na wygraną swoim przeciwnikom, zdobywając Pas Mistrza Polski w WKF.


W dniu 3 lutego również w Mikołowie, odbyła się Charytatywna Gala Open European Cup. Zostało przeprowadzonych 12 walk. Jedną z nich miał nasz zawodnik Aleksander Halkin, na zasadach K1, w kat. do -86kg., senior. Stawką pojedynku był Pas Międzynarodowego Mistrza Polski WKF. Aleksander już na początku pierwszej rundy doprowadził do dwóch liczeń przeciwnika i walka została przerwana przez sędziego. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników!!W dwa dni dwa Pasy Mistrzowskie! - zobacz zdjęcia   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.