. carrefour


Opublikowano: 2019-02-05

W dwa dni dwa Pasy Mistrzowskie!W dniu 1-2 luty w Mikołowie, odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski K1, Federacji WKF (World Kickboxing Federation). Klub Target Niepołomice, reprezentował Patryk Chudziak w kat. do -63,5kg., senior. Patryk nie dał szans na wygraną swoim przeciwnikom, zdobywając Pas Mistrza Polski w WKF.


W dniu 3 lutego również w Mikołowie, odbyła się Charytatywna Gala Open European Cup. Zostało przeprowadzonych 12 walk. Jedną z nich miał nasz zawodnik Aleksander Halkin, na zasadach K1, w kat. do -86kg., senior. Stawką pojedynku był Pas Międzynarodowego Mistrza Polski WKF. Aleksander już na początku pierwszej rundy doprowadził do dwóch liczeń przeciwnika i walka została przerwana przez sędziego. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników!!W dwa dni dwa Pasy Mistrzowskie! - zobacz zdjęcia   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych