.
wse

wse


Opublikowano: 2017-03-08

W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Mąż fryzjerki”Ogień podszyty niewinnością; subtelne, oniryczne kino dla prawdziwych miłośników opowieści oryginalnych, a przy tym tak naprawdę zwyczajnych.


Niezwykła rola Jeana Rocheforta i muzyka Michaela Nymana. MĄŻ FRYZJERKI w reżyserii Patrica Leconte, to prawdziwie wyjątkowa opowieść o miłości, a także fantazji na jej temat, uniwersalna i niepowtarzalna historia relacji, która przesłania cały świat - staje się jego centrum i jedyną jego treścią. Czy to sen, czy to realność…?
Wszystkich miłośników kina nietuzinkowego zapraszamy w sobotę 11 marca o godz. 19:00 do Centrum Kultury i Turystki w Wieliczce na kolejny seans z cyklu: W GABINECIE FILMOWYCH CIENI.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/
   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów