.
wse

wse


Opublikowano: 2015-12-02

W gabinecie filmowych cieni: „Otwórz oczy”, reż. Alejandro Amenábar


O tym filmie mówi się, że zmienił oblicze światowego kina grozy. Nic więc dziwnego, że ukazana w nim historia posłużyła jako pierwowzór dla głośnego filmu "Vanilla Sky" w reż. Camerona Crowe.

Hiszpańskojęzyczny „Otwórz oczy” Alejandro Amenábara to pozycja obowiązkowa, nie tylko dla miłośników filmów, wywołujących dreszcz emocji, ale również dla wszystkich fanów kina w najlepszym wydaniu. Na projekcję filmu „Otwórz oczy” z Penélope Cruz w jednej z głównych ról zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce już 4 grudnia o godz. 19.00 w ramach cyklu „W gabinecie filmowych cieni”. Wstęp wolny!

/CKiT/


Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów