.

dacia

dacia
Opublikowano: 2016-09-19

W niecałą godzinę dachowanie i zderzenie trzech samochodów w tej samej miejscowości.W sobotę 17 września 2016 roku w Łazanach (gm. Biskupice) w niecałą godzinę doszło do dwóch kolizji drogowych.


Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godz. 13.20. Kierująca Daewoo na łuku drogi utraciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego wypadła z drogi. Samochód dachował. Kierująca oraz jej pasażerka nie doznały większych obrażeń.

Do drugiej kolizji doszło około godz. 14.05 Kolizja trzech pojazdów podczas której kierujący samochodem Renault najechał na tył samochodu Honda, który z powodu uderzenia na jechał na tył pojazdu poprzedzającego VW.

W niecałą godzinę dachowanie i zderzenie trzech samochodów w tej samej miejscowości. - zobacz zdjęcia


   
Miasto Kobiet w Wieliczce  
Data: 05 marca 2017 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Początek marca nieodzownie związany jest ze świętem wszystkich kobiet. 5 marca Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza do Centrum Kultury i Turystki w Wieliczce na trzecią odsłonę projektu MIASTO KOBIET
Miasto Kobiet w Wieliczce
25. Finał WOŚP w Wieliczce  
Data: 15 stycznia 2017 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 stycznia po raz kolejny zagramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; od godz. 15:00 będzie czekać na Was wiele atrakcji. m.in. koncerty oraz występ gościa specjalnego – Mateusza Ziółko, pokazy sportowe, warsztaty dla dzieci oraz słodki poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich.
25. Finał WOŚP w Wieliczce