.


kabaret

Opublikowano: 2020-04-02

W Niepołomicach mężczyzna złamał kwarantannę i poszedł do bankomatuKażdego dnia funkcjonariusze z całej Polski, kontrolują osoby objęte kwarantanną domową i sprawdzają czy przebywają oni w miejscu wskazanym. Wczoraj, funkcjonariusze komisariatu w Niepołomicach, kontrolowali mężczyznę odbywającego kwarantannę na ich terenie.


Policjanci kilkakrotnie próbowali skontaktować się z 37- latkiem telefonicznie jak również przy użyciu domofonu, jednakże wszystkie próby były bezskuteczne. Dopiero po kilkunastu minutach, próba kontaktu telefonicznego powiodła się. Mężczyzna potwierdził, że opuścił dom, gdyż musiał udać się do bankomatu po pieniądze.
Funkcjonariusze, ponownie skontaktowali się z mężczyzną, który oświadczył że już wraca do domu. Po kilku minutach osoba wróciła do miejsca odbywania kwarantanny. Mężczyzna przekazał funkcjonariuszom, że był wypłacić pieniądze w jednym z bankomatów na terenie gminy podkreślając przy tym, że nie kontaktował się z żadnymi osobami.

W sprawie nieprzestrzegania przez mężczyznę kwarantanny zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające w związku z wykroczeniem z art. 116 kw. Funkcjonariusze poinformują o zdarzeniu również służby sanitarne, które mogą nałożyć na osoby łamiące zasady kwarantanny wysoką karę finansową.

Przypominamy:

Osoby objęte kwarantanną mają obowiązek przebywać w miejscu kwarantanny i stosować się do zaleceń służb sanitarnych! Wobec osób, które nie stosują się do kwarantanny będą wyciągane surowe konsekwencje!
KPP w Wieliczce
   7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki