.


praca man

kabaret

Opublikowano: 2019-06-13

W Raciborsku balon uszkodził linię energetyczną, a w Woli Batorskiej szybowiec uszkodził znakW miniony weekend, na terenie powiatu wielickiego, doszło do dwóch zdarzeń w ruchu powietrznym.


W dniu 07 czerwca 2019 roku ( piątek), około godziny 21:00, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, zostali powiadomieni o zerwaniu linii energetycznej, która miała zostać uszkodzona przez balon. Jak ustalono, balon wystartował w dniu 7 czerwca 2019 roku z m. Gdów rejon Hali Sportowej aby wykonać lot treningowy. W miejscowości Raciborsko pilotujący balon, na skutek kończącego się gazu, podjął decyzję o lądowaniu. W trakcie przyziemienia, czasza balonu uderzyła w linię energetyczną powodując jej zerwanie. W chwili zdarzenia, na pokładzie znajdowały się cztery osoby, jednakże żadna z tych osób nie odniosła obrażeń.

Drugie zdarzenie miało miejsce w dniu 08 czerwca 2019 roku w miejscowości Wola Batorska.

Pilot szybowca, na skutek zmieniających się warunków pogodowych, podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu, które ostatecznie zakończyło się na polu uprawnym. W wyniku zdarzenia, uszkodzony został znak drogowy oraz część plonów. Na szczęście i w wyniku tego zdarzenia, nikt nie poniósł obrażeń.

KPP w Wieliczce   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki