.
Opublikowano: 2013-08-06

W Sławkowicach zginęło 6-letnie dziecko w Wiatowicach 52-letni mężczyzna


Pierwsze dni sierpnia były tragiczne na drogach powiatu wielickiego. W ciągu dwóch dni zginęły na drogach dwie osoby. W Wiatowicach 52 - letni mężczyzna, natomiast w Sławkowicach zaledwie 6 letni chłopiec.Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 02.08.2013r. około godziny 22:50 w miejscowości Wiatowice. Kierujący samochodem osobowym fiat Panda, 52 letni mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W skutek zdarzenia kierujący znalazł się pod pojazdem. Poszkodowany został wyciągnięty z pod pojazdu przez funkcjonariuszy Policji oraz osoby postronne przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej. Lekarz Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon poszkodowanego.


.......  Do drugiego zdarzenia doszło w miejscowości Sławkowice 03.08.2013r. około godziny 15:45. Z koparko – ładowarką JCB zderzył się skuter Kingway. Podczas wypadku śmierć na miejscu poniósł 6 letni pasażer skutera, 31 letni kierujący skuterem z obrażeniami wielonarządowymi został przewieziony przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala.  

Dziś podpisano umowę na budowę tężni solankowej w Wieliczce

 

W Sławkowicach zginęło 6-letnie dziecko w Wiatowicach 52-letni mężczyzna - zobacz zdjęcia

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych