.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-10-17

W Wieliczce spłonął garaż z warsztatem samochodowymDo pożaru garażu z zapleczem warsztatowym doszło w Wieliczce w nocy z piątku na sobotę. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


Zgłoszenie o pożarze garażu w naszym mieście wpłynęło do Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce tuż przed 2:00 w nocy w sobotę 17 października. Na miejsce zostały zadysponowane jednostki JRG Wieliczka oraz OSP Wieliczka. Gdy strażacy przybyli na miejsce płomieniami objęty był cały garaż wraz z zapleczem warsztatowym. W środku znajdowały się trzy samochody. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ugasili pożar oraz przewietrzyli pomieszczenia. Przyczyny pożaru wyjaśnia policja.   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek