.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-07-05

Weekend w Wieliczce pełen atrakcji! Inauguracja Summer Music Festival, letnich koncertów górniczej orkiestry oraz turniej piłkarskiTen weekend zapowiada się w Wieliczce wyjątkowo ciekawie. W sobotę czeka na nas wiele wydarzeń zarówno muzycznych jak i sportowych.


W sobotę o godzinie 11:00 rozpoczną się letnie koncerty górniczej orkiestry. artyści przygotowali bogaty i różnorodny repertuar, w którym obok utworów marszowych znajdzie się również muzyka filmowa oraz rozrywkowa. Koncerty w Parku Kingi zaplanowano na 6, 13, 20 i 27 lipca oraz 3, 10, 17, 24 i 31 sierpnia. Więcej o tych koncertach znajdziecie tutaj.

Również w sobotę o godzinie 16:00 na Wielickiej Arenie Lekkoatletycznej rozpocznie się turniej piłkarski z okazji 100-lecia relacji dyplomatycznych Polski i Rumunii, który odbędzie się 6 lipca. Szczegóły o tym turnieju znajdziecie tutaj.

Natomiast o godzinie 19:30 na dziedzińcu Zamku Żupnego w Wieliczce rozpocznie się tegoroczny Summer Music Festival. Szczegółowy program tegorocznego SMF znajdziecie tutaj.
   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika