.


Opublikowano: 2019-10-15

Wernisaż wystawy Wielickiej Grupy Twórców ART KLUB26 października 2019 r. o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce na tradycyjny wernisaż jesiennej wystawy Wielickiej Grupy Twórców ART KLUB.


Swoje prace zaprezentują działający pod naszym patronatem artyści: Barbara Borowiec, Agnieszka Borowska, Anna Gallas-Dropińska, Małgorzata Fenrych, Bolesław Gawron, Tadeusz Guzk, Marek Kalinowski, Elżbieta Kalwajtys, Józef P. Kowalczyk, Henryk Kozubski, Dariusz Młyński, Aldona Maria Pawłyk, Halina Podwyszyńska, Marek Skubisz, Iwona Szuro, Ryszard Tatomir, Tatiana Tokarczuk-Błażusiak, Bożena Uszyńska, Zbigniew Wójcik oraz Krystyna Żytkowicz.

Link do wydarzenia na Facebooku - klliknij

CKiT   

Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko  
Data: 24 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert galowy z okazji 25-lecia Dziewczęcego Chóru „Ziarenko”, który odbędzie się 24 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce (zjazd od godziny 17.45).
Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce