.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-01-18

Wesprzyjmy 11-letniego mieszkańca Chorągwicy w walce z rakiem!Podczas Spotkania Noworocznego które odbędzie się 25 stycznia w Solnym Mieście będą zbierane fundusze na rzecz Marcela Filo – 11-latka z Chorągwicy, który walczy z rakiem.


Marcel Filo mieszkaniec miejscowości Chorągwica w Gminie Wieliczka to młody człowiek, który już na początku swojego życia napotkał ogromną przeszkodę na drodze do dorosłości. Wszyscy jednak wiemy, że przeszkodę trzeba i można pokonać. Barierą dla 11 letniego Marcela stała się choroba - medulloblastoma an aplastyczna WHO IV - to złośliwy nowotwór inwazyjny móżdżku. Marcel przeszedł operację resekcji guza. Z pełnosprawnego chłopca stał się potrzebującym pomocy małym człowiekiem.
Chemioterapia, naświetlania i rehabilitacja - to ciągła i kosztowna walka. Wesprzyjmy Marcela w tej nierównej walce o życie i zdrowie.

Więcej o Spotkaniu Noworocznym tutaj.
   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020