.
Opublikowano: 2016-10-13

Wieczór z kryminałem i z Katarzyną Bondą21 października zapraszamy wielbicieli literatury z dreszczykiem - małych i dużych - na Wieczór z kryminałem. Od godz. 17:00 dzieci oraz dorośli będą mogli zmierzyć się ze światem zagadek i tajemnic, a o 18:00 spotkać się także z panującą królową polskiego kryminału.


Na "Wieczór z kryminałem" zapraszamy dzieci i rodziców już od 17:00. W programie "ściąganie" odcisków palców, prezetnacja wozu policyjnego, zabawy dla spostrzegawczych i obeznanych ze światem "kryminałów", psychologiczna gra towarzyska "Mafia", pamiątkowe zdjęcie do "kartoteki policyjnej". Dzieci będą mogły pozostać pod opieką bibliotekarzy na czas spotkania autorskiego.

O 18:00 swoje panowanie obejmie królowa polskiego kryminału - Katarzyna Bonda. Osoby zainteresowane spotkaniem z autorką zapraszamy do Działu Literatury Pięknej po odbiór bezpłatnych wejściówek (liczba miejsc ograniczona). Spotkanie odbędzie się w sali na poddaszu wielickiej biblioteki. Będzie także możliwość zakupienia książek autorki.

Informacji udziela Dział Literatury Pięknej: 12 278 30 75 wew. 25; dzialliteraturypieknej@biblioteka.wieliczka.eu

Zapraszamy!   
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce