.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2013-12-18

Wielickie lodowisko znów działa


Co prawda prawdziwej zimy ze śniegiem pokrywającym wszystko jeszcze w Wieliczce nie doświadczyliśmy, ale pojeździć na łyżwach już można. Od kilku bowiem dni wielickie lodowisko jest czynne na sezon 2013/2014.

Wielickie lodowisko / fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Lodowisko jak zawsze znajduje się na kortach tenisowych tuż obok Solnego Miasta w Parku Mickiewicza. W tym roku podwyżki cen biletów nie uświadczyliśmy, a nawet jeździmy 5 minut dłużej. Za bilet ulgowy przyjdzie nam zapłacić 6 zł, natomiast normalny kupujemy w ceni e 8 złotych. Do góry natomiast poszły ceny za wypożyczenie łyżew oraz ostrzenie łyżew. Za wypożyczenie łyżew zapłacimy o złotówkę więcej, natomiast ostrzenie będzie nas kosztowało 2 zł więcej niż w roku ubiegłym.


.......  Lodowisko w Wieliczce jest lodowiskiem sezonowym o wymiarach 30 m x 15 m. Wielickie lodowisko powstało w ramach pilotażowego projektu „Biały Orlik" i zostało oddane do użytku 7 grudnia 2010 roku. Więcej na temat lodowiska można się dowiedzieć tutaj.  

Wigilia i kiermasz świąteczny na wielickim rynku

 Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020