.
wse
Opublikowano: 2017-08-05

Wieliczanin wybrał się na rowerze w podróż dookoła PolskiWieliczanin Krzysztof Franczak wraz z Arkadiuszem Giżyckim i Łukaszem Kamińskim z Jarosławia wyruszyli w połowie lipca w podróż dookoła Polski. Nasz kraj przemierzają na rowerach.


Ta wycieczka to ich wspólny pomysł na spędzenie wakacji, odrywając się od codzienności i pracy w Wielkiej Brytanii. Dziennie pokonują około 100 km. M.in. chcą przejechać Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Noc spędzają tam gdzie ich zastanie. Czasem na łące, a czasem na czyjejś posiadłości jeśli ktoś ich przyjmie. Przed nimi jeszcze 3-4 tygodni jazdy. Do tej pory przejechali około 1700 km. W tej chwili, dosłownie w tej chwili znajdują się 10 km od Jarosławca. To nie ich pierwsza tego typu wyprawa i zapewne nie ostatnia. Podróżnikom życzymy udanych wakacji i bezpiecznej podróży.


   
Gala walki Muay Thai FightTime 16  
Data: 14 października 2017
Lokalizacja: Niepołomice

Zarząd K.S. Górnik Wieliczka zaprasza na obchody 70-lecia KS Górnik Wieliczka, które odbędą się 30 września na stadionie "Górnika" przy ulicy Daniłowicza 6. Szczegółowy program znajduje się na poniższym plakacie.
Gala walki Muay Thai FightTime 16
8. urodziny basenu w Solnym Mieście  
Data: 8 października 2017r.
Lokalizacja: Wieliczka

Solne Miasto oraz Skoda Wieliczka 8 października zapraszają na 8. urodziny basenu w Solnym Mieście. W programie mnóstwo atrakcji. Poniżej zamieszczamy szczegółowy program imprezy.
8. urodziny basenu w Solnym Mieście