.
dacia

Opublikowano: 2018-10-08

Wieliczanka Emilia Król i Mateusz Gadocha na podium GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASY.W ubiegły weekend wieliczanka Emilia Król & Mateusz Gadocha para tańcząca taniec towarzyski w klubie Professional Dance Sport Głogoczów wystartowała i jako jedyna para reprezentowała Małopolskę w Grand Prix Polski Ekstraklasy w tańcu towarzyskim w Koszalinie.


W kategorii Junior Starszy czyli 14-15 lat wytańczyli w tańcach latynoamerykańskich znakomite 2 miejsce na podium. Turniej zorganizowany był perfekcyjnie i stał na bardzo wysokim poziomie a pary, które wystartowały to między innymi półfinaliści i finaliści Mistrzostw Polski. Galę finałową poprowadził między innymi znany z "Tańca z Gwiazdami" Rafał Maserak. Wielu z Państwa mogło zobaczyć relacje na żywo w telewizji TVN z tego turnieju na którym został pobity rekord Polski w tańcu. Emilia i Mateusz zaliczają się do ścisłej czołówki całego cyklu GPP EKSTRAKLASA w którym pary kategorii Juniorów walczą również o wyższa klasę taneczna a w przypadku tej pary może to być klasa Mistrzowska Krajowa czyli najwyższa możliwa do zdobycia w tym wieku.

informacja prasowa

 


Wieliczanka Emilia Król i Mateusz Gadocha na podium GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASY. - zobacz zdjęcia

   

Gala walki Muaythai - Fight Time 18  
Data: 2 listopada 2018
Lokalizacja: Niepołomice

Zapraszamy wszystkich do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach 18 już odsłonę gali FightTime, zorganizowanej przez klub Target Muaythai.
Gala walki Muaythai - Fight Time 18
Spotkanie autorskie z Tanyą Valko  
Data: 29 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zaprasza 29 października 2018 r. o godz. 18:00do Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z TanyąValko.
Spotkanie autorskie z Tanyą Valko