.
carrefour

dacia

Opublikowano: 2018-07-19

Wieliczka. 33-latek który ukradł laptopa i telefon zatrzymany przez policję.W ręce policjantów z Wieliczki trafił podejrzany o kradzież laptopa oraz telefonu komórkowego.


W dniu 16 lipca 2018 roku funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mężczyznę. Teraz grozi mu odpowiedzialność za przestępstwo popełnione ponad dwa tygodnie temu .

Do zdarzenia doszło 2 lipca br. Sprawca dokonał kradzieży urządzeń elektronicznych z jednego z pokoi pracowniczych na terenie Wieliczki. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego wielickiej Policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu wewnętrznego, które zarejestrowały wizerunek sprawcy tej kradzieży. W wyniku pracy operacyjnej policjanci zatrzymali 33-latka. W trakcie czynności ustalono, że zatrzymany mężczyzna laptopa oraz telefon przekazał swojemu koledze, który sprzedał skradzione rzeczy. W trakcie dalszych czynności policjanci odzyskali sprzęt elektroniczny. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Za swój czyn odpowie również znajomy złodzieja. Utracony w laptop oraz telefon będzie mógł powrócić do właściciela, a zatrzymani mężczyźni poniosą odpowiedzialność za popełnione przestępstwa.

KPP Wieliczka

   II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej  
Data: 19 sierpnia 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ W WIELICZCE pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła oraz Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie prof. dra hab. Stanisława Krawczyńskiego.
II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
SALTY INSPIRATIONS JAZZ FESTIVAL 2018  
Data: 4 sierpnia 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Wspaniali artyści, doskonała muzyka i klimatyczna sceneria Rynku Górnego w Wieliczce – 4 sierpnia o godz. 20.00 zapraszamy do udziału w pierwszej edycji SALTY INSPIRATIONS JAZZ FESTIVAL. Na wielickiej scenie zaprezentują się:
SALTY INSPIRATIONS JAZZ FESTIVAL 2018