. carrefour


Opublikowano: 2018-07-19

Wieliczka. 33-latek który ukradł laptopa i telefon zatrzymany przez policję.W ręce policjantów z Wieliczki trafił podejrzany o kradzież laptopa oraz telefonu komórkowego.


W dniu 16 lipca 2018 roku funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mężczyznę. Teraz grozi mu odpowiedzialność za przestępstwo popełnione ponad dwa tygodnie temu .

Do zdarzenia doszło 2 lipca br. Sprawca dokonał kradzieży urządzeń elektronicznych z jednego z pokoi pracowniczych na terenie Wieliczki. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego wielickiej Policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu wewnętrznego, które zarejestrowały wizerunek sprawcy tej kradzieży. W wyniku pracy operacyjnej policjanci zatrzymali 33-latka. W trakcie czynności ustalono, że zatrzymany mężczyzna laptopa oraz telefon przekazał swojemu koledze, który sprzedał skradzione rzeczy. W trakcie dalszych czynności policjanci odzyskali sprzęt elektroniczny. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Za swój czyn odpowie również znajomy złodzieja. Utracony w laptop oraz telefon będzie mógł powrócić do właściciela, a zatrzymani mężczyźni poniosą odpowiedzialność za popełnione przestępstwa.

KPP Wieliczka   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych