.
wse

wse


Opublikowano: 2018-07-19

Wieliczka. 33-latek który ukradł laptopa i telefon zatrzymany przez policję.W ręce policjantów z Wieliczki trafił podejrzany o kradzież laptopa oraz telefonu komórkowego.


W dniu 16 lipca 2018 roku funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mężczyznę. Teraz grozi mu odpowiedzialność za przestępstwo popełnione ponad dwa tygodnie temu .

Do zdarzenia doszło 2 lipca br. Sprawca dokonał kradzieży urządzeń elektronicznych z jednego z pokoi pracowniczych na terenie Wieliczki. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego wielickiej Policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu wewnętrznego, które zarejestrowały wizerunek sprawcy tej kradzieży. W wyniku pracy operacyjnej policjanci zatrzymali 33-latka. W trakcie czynności ustalono, że zatrzymany mężczyzna laptopa oraz telefon przekazał swojemu koledze, który sprzedał skradzione rzeczy. W trakcie dalszych czynności policjanci odzyskali sprzęt elektroniczny. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Za swój czyn odpowie również znajomy złodzieja. Utracony w laptop oraz telefon będzie mógł powrócić do właściciela, a zatrzymani mężczyźni poniosą odpowiedzialność za popełnione przestępstwa.

KPP Wieliczka

leader wieliczka


   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce