. majowapark

Opublikowano: 2019-03-00

Wieliczka. Bus zderzył się z ciężarówką. Cztery osoby trafiły do szpitala.Dziś około godziny 10:20 doszło w Wieliczce do wypadku drogowego z udziałem busa oraz samochodu ciężarowego.


Około godziny 10:20 na DK 94 bus przewożący ludzi najechał na tył samochodu ciężarowego marki Volvo, który zatrzymał się na czerwonym świetle. W busie jechało 10 osób. W wyniku zderzenia cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala. Obecnie droga w kierunku Krakowa jest zablokowana, wyznaczono objazd m.in. przez Czarnochowice. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.