.


kabaret

Opublikowano: 2017-08-21

Wieliczka Cup - V Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce ArtystycznejW dniach 8-10 września 2017 roku w Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnym "Solne Miasto" odbędzie się już po raz kolejny Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej.


V edycja Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej Wieliczka Cup, odbędzie się w naszym mieście w dniach 8-10 września. Turniej wpisuje się w cykl międzynarodowych turniejów w gimnastyce artystycznej odbywających się na terenie całej Europy. WIELICZKA CUP to nie tylko możliwość podziwiania umiejętności zawodniczek w widowiskowych układach gimnastycznych, to również atmosfera wspaniałej, zgodnej ze sportowym duchem rywalizacji, radość ze wspólnego dzielenia się pasją, jaką jest gimnastyka artystyczna.

Portal WieliczkaCity.pl podobnie jak i w latach poprzednich objął to wydarzenie patronatem medialnym. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć, przypomnieć sobie jak wyglądał ten turniej w ubiegłym roku zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z IV edycji Wieliczka Cup - zobacz zdjęcia.


    

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki