.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-09-14

Wieliczka. Dwóch Gruzinów chciało okraść sklep – doszło do szamotaniny z ochroną, interweniowała policja.Dziś, tj. w sobotę 14 września w godzinach przedpołudniowych w dużym centrum handlowym przy ul. Piłsudskiego w Wieliczce dwóch Gruzinów próbowało okraść sklep.


Do zdarzenia doszło przed południem. Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce - dwóch obywateli Gruzji w wieku 35 oraz 37 lat próbowało ukraść towary ze sklepowych regałów. Obsługa sklepu zauważyła to i zareagowała, mężczyźni oddali towary jednak pomiędzy nimi, a obsługą sklepu wywiązała się „ostra” dyskusja. Pracownicy sklepu wezwali na miejsce ochronę. Po przybyciu ochroniarzy doszło do szamotaniny pomiędzy ochroną, a złodziejami podczas której zniszczone zostały również towary znajdujące się na pólkach. Straty wyceniono na kilkaset złotych. Na miejscu niezwłocznie pojawiła się wielicka policja, która zatrzymała Gruzinów. Mężczyznom zostaną postawione zarzuty dotyczące zniszczenia towaru, a także prawdopodobnie naruszenia nietykalności cielesnej.   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika