.


leroy merlin

festiwal


kabaret

Opublikowano: 2015-02-12

Wieliczka Miastem Kobiet


7 marca Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym SOLNE MIASTO w Wieliczce niepodzielnie zawładnęły kobiety.

fot. WieliczkaCity.pl

Z okazji Dnia Kobiet, obchodzonego co roku 8 marca niemalże na całym świecie, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce w szerokim partnerstwie przygotowało dla wszystkich kobiet specjalny program pełen atrakcji, wykładów, warsztatów i pokazów, zakończony występami solistki operowej Katarzyny Oleś-Blachy oraz Janusza Radka. Przeprowadzona została również zbiórka charytatywna na rzecz rodziny Sułowskich z Wieliczki, której organizacją zajął się Parafialny Zespół CARITAS. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gmina Wieliczka.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim partnerom i sponsorom, którzy wsparli nas w tym wyjątkowym dniu: Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne SOLNE MIASTO, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, LGD Wielicka Wieś, Fundacja Wspierania Rozwoju Codziennego LEONARDO, Kawiarnia FRUGI w SOLNYM MIEŚCIE, Hotel SALIN, Herbata TEEKANNE. Za wyjątkową atmosferę dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że patio w SOLNYM MIEŚCIE tętniło życiem i pozytywną energią. Dziękujemy za wspólną zabawę!

CKiT

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia - zobacz zdjęcia

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki