.
Opublikowano: 2015-02-12

Wieliczka Miastem Kobiet


7 marca Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym SOLNE MIASTO w Wieliczce niepodzielnie zawładnęły kobiety.

fot. WieliczkaCity.pl

Z okazji Dnia Kobiet, obchodzonego co roku 8 marca niemalże na całym świecie, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce w szerokim partnerstwie przygotowało dla wszystkich kobiet specjalny program pełen atrakcji, wykładów, warsztatów i pokazów, zakończony występami solistki operowej Katarzyny Oleś-Blachy oraz Janusza Radka. Przeprowadzona została również zbiórka charytatywna na rzecz rodziny Sułowskich z Wieliczki, której organizacją zajął się Parafialny Zespół CARITAS. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gmina Wieliczka.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim partnerom i sponsorom, którzy wsparli nas w tym wyjątkowym dniu: Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne SOLNE MIASTO, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, LGD Wielicka Wieś, Fundacja Wspierania Rozwoju Codziennego LEONARDO, Kawiarnia FRUGI w SOLNYM MIEŚCIE, Hotel SALIN, Herbata TEEKANNE. Za wyjątkową atmosferę dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że patio w SOLNYM MIEŚCIE tętniło życiem i pozytywną energią. Dziękujemy za wspólną zabawę!

CKiT

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia - zobacz zdjęcia

Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce
Festiwal Muzyki Organowej i...  
Data: 18 sierpnia 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na trzecią odsłonę Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Wieliczce, podczas której rozbrzmią utwory z repertuaru J. S. Bacha, H. Purcella i innych kompozytorów.
Festiwal Muzyki Organowej i...