. carrefour


Opublikowano: 2015-02-12

Wieliczka Miastem Kobiet


7 marca Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym SOLNE MIASTO w Wieliczce niepodzielnie zawładnęły kobiety.

fot. WieliczkaCity.pl

Z okazji Dnia Kobiet, obchodzonego co roku 8 marca niemalże na całym świecie, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce w szerokim partnerstwie przygotowało dla wszystkich kobiet specjalny program pełen atrakcji, wykładów, warsztatów i pokazów, zakończony występami solistki operowej Katarzyny Oleś-Blachy oraz Janusza Radka. Przeprowadzona została również zbiórka charytatywna na rzecz rodziny Sułowskich z Wieliczki, której organizacją zajął się Parafialny Zespół CARITAS. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gmina Wieliczka.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim partnerom i sponsorom, którzy wsparli nas w tym wyjątkowym dniu: Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne SOLNE MIASTO, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, LGD Wielicka Wieś, Fundacja Wspierania Rozwoju Codziennego LEONARDO, Kawiarnia FRUGI w SOLNYM MIEŚCIE, Hotel SALIN, Herbata TEEKANNE. Za wyjątkową atmosferę dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że patio w SOLNYM MIEŚCIE tętniło życiem i pozytywną energią. Dziękujemy za wspólną zabawę!

CKiT

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia - zobacz zdjęcia

IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych
9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando