.


kabaret

Opublikowano: 2019-05-08

Wieliczka. Policjanci przez pomyłkę skontrolowali autobus którym dzieci jeździły na basen. Okazało się, że pojazd się do tego nie nadaje.Wczoraj, tj. 7 maja 2019 roku w godzinach porannych, przy jednej ze Szkół Podstawowych w Wieliczce pojawili się policjanci z KPP, aby skontrolować autobus mający zawieźć dzieci na wycieczkę.


Gdy wieliccy policjanci pojawili się na miejscu skontrolowali przez pomyłkę inny autobus, który akurat tam się znajdował. Autobusem tym dzieci jeżdżą na basen do Solnego Miasta. Jak się okazało, całe szczęście, że pojazd ten został skontrolowany, ponieważ jak poinformowała nas podkom. Magdalena Chwastek z KPP w Wieliczce, okazało się, że stan techniczny pojazdu nie zezwala na to, aby bezpiecznie przewozić dzieci. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Natomiast kontrola tego właściwego autobusu, który miał być pierwotnie sprawdzony, nie wykazała żadnych uchybień i dzieci mogły wyruszyć na wycieczkę.   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki