.
partneragd

carrefour


Opublikowano: 2018-05-16

Wieliczka. Poważny wypadek na skrzyżowaniu Niepołomskiej i DK94. Lądował śmigłowiec LPR. [zobacz wideo]Dziś tj. 16 maja 2018 roku, około godziny 15:00 doszło w Wieliczce do groźnego wypadku samochodowego w wyniku którego kierowca jednego z samochodów odniósł ciężkie obrażenia.


Do wypadku doszło około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulicy Niepołomskiej z DK94. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca TIRa wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu w wyniku czego doszło do zderzenia TIRa z samochodem osobowym marki Seat. Kierowca samochodu ciężarowego wjechał na skrzyżowanie z ulicy Niepołomskiej i skręcał w lewo w kierunku Krakowa. 26-letni letni kierowca Seata jechał od strony Niepołomic. W wyniku wypadku doznał on bardzo ciężkich obrażeń, został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dziękujemy za przesłane nagranie.

   


Dzień Dziecka w Kopalni Soli „Wieliczka”  
Data: 2-3 czerwca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Dzień, a właściwie Dni Dziecka, bowiem w tym roku kopalnia zaprasza najmłodszych na piknik 2 i 3 czerwca. Przez cały weekend w godzinach 11.00-18.00 w Parku św. Kingi nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Wstęp wolny.
Dzień Dziecka w Kopalni Soli „Wieliczka”
Wielicki Dzień Dziecka w \"Solnym Mieście\"  
Data: 27 maja 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Już 27 maja odbędzie się Wielicki Dzień Dziecka w Solnym Mieście. Od godziny 12:00 na najmłodszych będzie czekało mnóstwo atrakcji. Szczegółowy program tego wydarzenia znajdziecie na plakacie poniżej.
Wielicki Dzień Dziecka w \"Solnym Mieście\"