.
wse

wse


Opublikowano: 2018-11-28

Wieliczka. Włamywał się do sklepów, garaży i lokali gastronomicznych.Wieliccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kilku włamań i kradzieży.


W dniu 26 listopada 2018 roku wieliccy kryminalni zatrzymali 42-latka podejrzanego o liczne kradzieże z włamaniem. Sprawca przyznał się do przedstawionych zarzutów i złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadzili intensywne działania zmierzające do ustalenia sprawcy licznych włamań do punktów usługowych na terenie Wieliczki. Dzięki wytężonej pracy kryminalnych udało się zatrzymać 42-letniego mężczyznę. Mężczyzna przyznał się do dokonania kradzieży z włamaniem do lokali gastronomicznych, garaży oraz innych punktów usługowych na terenie Wieliczki. Łupem włamywacza padły elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny, a także alkohol i papierosy. Część ze skradzionych przedmiotów udało się już odzyskać. Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty, a o jego losie zadecyduje Sąd.

KPP Wieliczka

leader wieliczka


   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce