.
dacia

Opublikowano: 2018-11-28

Wieliczka. Włamywał się do sklepów, garaży i lokali gastronomicznych.Wieliccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kilku włamań i kradzieży.


W dniu 26 listopada 2018 roku wieliccy kryminalni zatrzymali 42-latka podejrzanego o liczne kradzieże z włamaniem. Sprawca przyznał się do przedstawionych zarzutów i złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadzili intensywne działania zmierzające do ustalenia sprawcy licznych włamań do punktów usługowych na terenie Wieliczki. Dzięki wytężonej pracy kryminalnych udało się zatrzymać 42-letniego mężczyznę. Mężczyzna przyznał się do dokonania kradzieży z włamaniem do lokali gastronomicznych, garaży oraz innych punktów usługowych na terenie Wieliczki. Łupem włamywacza padły elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny, a także alkohol i papierosy. Część ze skradzionych przedmiotów udało się już odzyskać. Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty, a o jego losie zadecyduje Sąd.

KPP Wieliczka

   

Jarmark Świąteczny 2018 w Solnym Mieście  
Data: 16 grudnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w Jarmarku Świątecznym, organizowanym przez Centrum „Solne Miasto”, w dniu 16 grudnia (niedziela) 2018 r. , w godzinach 11:00 – 17:00.
Jarmark Świąteczny 2018 w Solnym Mieście
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Blue Velvet”  
Data: 8 grudnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

W małej miejscowości rodem z amerykańskich seriali pewien chłopak znajduje odcięte ucho. Rozpoczyna własne śledztwo, które prowadzi go w mroczne realia skryte za sielankową fasadą. Tak zaczyna się jeden z najlepszych filmów Davida Lyncha, mistrza filmowej gry i niepokoju, twórcy między innymi kultowego "Twin Peaks".
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Blue Velvet”