. carrefour


Opublikowano: 2018-11-28

Wieliczka. Włamywał się do sklepów, garaży i lokali gastronomicznych.Wieliccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kilku włamań i kradzieży.


W dniu 26 listopada 2018 roku wieliccy kryminalni zatrzymali 42-latka podejrzanego o liczne kradzieże z włamaniem. Sprawca przyznał się do przedstawionych zarzutów i złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadzili intensywne działania zmierzające do ustalenia sprawcy licznych włamań do punktów usługowych na terenie Wieliczki. Dzięki wytężonej pracy kryminalnych udało się zatrzymać 42-letniego mężczyznę. Mężczyzna przyznał się do dokonania kradzieży z włamaniem do lokali gastronomicznych, garaży oraz innych punktów usługowych na terenie Wieliczki. Łupem włamywacza padły elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny, a także alkohol i papierosy. Część ze skradzionych przedmiotów udało się już odzyskać. Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty, a o jego losie zadecyduje Sąd.

KPP Wieliczka   

9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando
Rozmowy przy wspólnym stole...  
Data: 29 maja 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: dzieci, młodzież, dorosłych na czwarte spotkanie w cyklu: "Rozmowy przy wspólnym stole - NIE MA DZIECI, SA LUDZIE, które odbędzie się w Wielickiej Mediatece, w dniu 29 maja 2019 roku, o godzinie 10:00. W rozmowie gościnny udział wezmą dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Wieliczce.
Rozmowy przy wspólnym stole...