. majowapark

Opublikowano: 2018-11-28

Wieliczka. Włamywał się do sklepów, garaży i lokali gastronomicznych.Wieliccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kilku włamań i kradzieży.


W dniu 26 listopada 2018 roku wieliccy kryminalni zatrzymali 42-latka podejrzanego o liczne kradzieże z włamaniem. Sprawca przyznał się do przedstawionych zarzutów i złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadzili intensywne działania zmierzające do ustalenia sprawcy licznych włamań do punktów usługowych na terenie Wieliczki. Dzięki wytężonej pracy kryminalnych udało się zatrzymać 42-letniego mężczyznę. Mężczyzna przyznał się do dokonania kradzieży z włamaniem do lokali gastronomicznych, garaży oraz innych punktów usługowych na terenie Wieliczki. Łupem włamywacza padły elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny, a także alkohol i papierosy. Część ze skradzionych przedmiotów udało się już odzyskać. Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty, a o jego losie zadecyduje Sąd.

KPP Wieliczka   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.