.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-06-17

Wieliczka z tytułem „Gminy 30-lecia Wolności RP”Nagrodę „Gmina 30-lecia Wolności RP” dla Wieliczki, odebrał w piątek w Warszawie burmistrz Artur Kozioł, w towarzystwie zastępcy Piotra Krupy. Wyróżnienie przyznała Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców.


Plebiscyt Orły Polskiego Samorządu to najbardziej cenione przedsięwzięcie w środowisku samorządowym, realizowanym w ramach Ogólnopolskiego Programu Regionów Samorządowa Marka Roku. Propaguje najlepsze wzorce funkcjonowania i rozwoju samorządów.

Przyznając Wieliczce nagrodę „Gminy 30-lecia Wolności RP” kapituła konkursowa wzięła pod uwagę całokształt działań, które na przestrzeni ostatnich lat zapewniały rozwój miasta w obszarach takich, jak: edukacja, ochrona zdrowia, ochrona środowiska, wydarzenia kulturalne, polityka społeczna, inwestycje miejskie oraz rozwój gospodarczy.

UMIG Wieliczka

 
Wieliczka z tytułem „Gminy 30-lecia Wolności RP” - zobacz zdjęcia   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika