.
Opublikowano: 2010-01-26

Wieliczka zaprasza na Pierwszy Gminny Językowy Turniej szkół


Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł zaprasza uczniów klas IV, V oraz VI szkół podstawowych na Pierwszy Gminny Językowy Turniej Szkół. Każda szkoła znajdująca się na terenie gminy Wieliczka może wystawić jedną drużynę.  

Jedna drużyna może się składać z trzech osób, przedstawicieli klas IV, V oraz VI danej szkoły podstawowej. Po jednym przedstawicielu z każdej klasy. Dla każdego uczestnika turnieju zostały przygotowane dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. Główną nagrodę stanowi kurs języka angielskiego dla całej zwycięskiej drużyny.
 

Turniej będzie składał się z dwóch etapów: ustnego - gdzie zadaniem uczestników będzie przedstawienie w języku angielskim przygotowanej prezentacji pt. „ My school” oraz etapu pisemnego w którym to uczestnicy będą mieli za zadanie napisać test leksykalno – gramatyczny z języka angielskiego.\\ 
 

Zarówno pierwszy jak i drugi etap turnieju odbędą się 28 kwietnia 2010 roku w wielickim Magistracie przy ulicy Powstania Warszawskiego 1. Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00, a szacowany czas jego zakończenia to godzina 14:00.
 

Zgłoszenia do turnieju należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: aniaprazmowska@poczta.onet.pl
 

Termin przesyłania zgłoszeń wyznaczono na 15 lutego 2010 roku. W przesłanym zgłoszeniu powinny znaleźć się takie informacje jak: nazwę szkoły, imię i nazwisko opiekuna konkursu oraz dane uczestników (imię i nazwisko ucznia, klasa).
 Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce