.


wse

Opublikowano: 2019-10-02

Wieliczka. Zderzenie trzech samochodów na ul. Gdowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala.Dziś rano, około godziny 8:20 w Wieliczce na skrzyżowaniu ulicy Gdowskiej z ul. Wierzynka doszło do zderzenia trzech samochodów w którym poszkodowana została jedna osoba.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe oraz samochód dostawczy. W godzinach porannych samochód dostawczy wyjeżdżając z ul. Wierzynka nie ustąpił na skrzyżowaniu pierwszeństwa kobiecie jadącej ul. Gdowską w kierunku Wieliczki. W wyniku zderzenia samochód osobowy kierowany przez kobietę wypadł na lewy pas i uderzył w pojazd jadący z naprzeciwka. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce, aby wydobyć poszkodowaną z samochodu musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Kobieta z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana przez ZRM do szpitala.


Wieliczka. Zderzenie trzech samochodów na ul. Gdowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala. - zobacz zdjęcia   

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli