.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-10-02

Wieliczka. Zderzenie trzech samochodów na ul. Gdowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala.Dziś rano, około godziny 8:20 w Wieliczce na skrzyżowaniu ulicy Gdowskiej z ul. Wierzynka doszło do zderzenia trzech samochodów w którym poszkodowana została jedna osoba.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe oraz samochód dostawczy. W godzinach porannych samochód dostawczy wyjeżdżając z ul. Wierzynka nie ustąpił na skrzyżowaniu pierwszeństwa kobiecie jadącej ul. Gdowską w kierunku Wieliczki. W wyniku zderzenia samochód osobowy kierowany przez kobietę wypadł na lewy pas i uderzył w pojazd jadący z naprzeciwka. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce, aby wydobyć poszkodowaną z samochodu musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Kobieta z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana przez ZRM do szpitala.


Wieliczka. Zderzenie trzech samochodów na ul. Gdowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala. - zobacz zdjęcia   

Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem  
Data: 7 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Wraz z początkiem 2020 roku powracamy z cyklem LITERACKIE WIDNOKRĘGI.
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem