.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-10-02

Wieliczka. Zderzenie trzech samochodów na ul. Gdowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala.Dziś rano, około godziny 8:20 w Wieliczce na skrzyżowaniu ulicy Gdowskiej z ul. Wierzynka doszło do zderzenia trzech samochodów w którym poszkodowana została jedna osoba.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe oraz samochód dostawczy. W godzinach porannych samochód dostawczy wyjeżdżając z ul. Wierzynka nie ustąpił na skrzyżowaniu pierwszeństwa kobiecie jadącej ul. Gdowską w kierunku Wieliczki. W wyniku zderzenia samochód osobowy kierowany przez kobietę wypadł na lewy pas i uderzył w pojazd jadący z naprzeciwka. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce, aby wydobyć poszkodowaną z samochodu musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Kobieta z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana przez ZRM do szpitala.


Wieliczka. Zderzenie trzech samochodów na ul. Gdowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala. - zobacz zdjęcia   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika