.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-10-02

Wieliczka. Zderzenie trzech samochodów na ul. Gdowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala.Dziś rano, około godziny 8:20 w Wieliczce na skrzyżowaniu ulicy Gdowskiej z ul. Wierzynka doszło do zderzenia trzech samochodów w którym poszkodowana została jedna osoba.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe oraz samochód dostawczy. W godzinach porannych samochód dostawczy wyjeżdżając z ul. Wierzynka nie ustąpił na skrzyżowaniu pierwszeństwa kobiecie jadącej ul. Gdowską w kierunku Wieliczki. W wyniku zderzenia samochód osobowy kierowany przez kobietę wypadł na lewy pas i uderzył w pojazd jadący z naprzeciwka. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce, aby wydobyć poszkodowaną z samochodu musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Kobieta z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana przez ZRM do szpitala.


Wieliczka. Zderzenie trzech samochodów na ul. Gdowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala. - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki