.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2017-04-11

WieliczkaCity.pl rozdaje podwójne bilety na koncert Zenona Martyniuka!Zenon Martyniuk, lider disco-polowej formacji Akcent, to postać doskonale znana na polskim rynku muzycznym. Bez przebojów Martyniuka nikt już chyba nie wyobraża sobie imprezy, a jego piosenki mają na portalu YouTube dziesiątki milionów wyświetleń.


Zobacz „Królową nocy”, „Przez Twe oczy zielone”, „Pragnienie miłości” w zupełnie nowych aranżacjach i niezwykłym wykonaniu. To będzie niezapomniany wieczór.

Zenon Martyniuk i Przyjaciele wystąpią w Wieliczce 20 kwietnia o godzinie 19:00 w CER "Solne Miasto".

UWAGA!
WieliczkaCity.pl specjalnie dla swoich czytelników, ma do rozdania 5 podwójnych zaproszeń na koncert Zenona Martyniuka i Przyjaciół, który odbędzie się w Wieliczce w dniu 20 kwietnia br. Aby zdobyć podwójne zaproszenie należy w przesłanym do nas mailu odpowiedzieć na pytanie - dlaczego chcecie iść na ten koncert. Odpowiedź może być w formie tekstu, zdjęcia, a nawet krótkiego filmiku - pisana, graficzna, śpiewana - jak chcecie. Pięć osób, które przyślą według nas najciekawszego maila na adres redakcja@wieliczkacity.pl wpisując w temacie „Disco Polo” otrzyma podwójne zaproszenie. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska oraz adresu do wysyłki zaproszeń w razie wygranej. - to jest wymaganie! Możecie nas też polubić na Facebooku, nie jest to wymóg, ale będzie nam miło :) Czas, start :) Zabawa trwa do czwartku 13 kwietnia do godziny 12:00. Czekamy na maile od osób pełnoletnich. Listę osób, które otrzymają od nas podwójne zaproszenie opublikujemy na WieliczkaCity.pl również 13 kwietnia do godziny 23:59.   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki