.
wse

wse


Opublikowano: 2018-02-19

Wychowany w gminie Wieliczka GROMEE ma szansę pojechać na Eurowizję 2018. Zagłosuj na jego utwór Light Me Up.Piosenka GROMEE i Lukasa Meijera „Light Me Up” to kolejna propozycja na Eurowizję 2018, która weźmie udział polskich preselekcjach.


GROMEE czyli Andrzej Gromala pochodzi z gminy Wieliczka, jest producentem i DJ’em specjalizującym się przede wszystkim w muzyce klubowej. Jego najnowszy utwór „Light Me Up” będzie brał udział w polskich eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Eliminacje te odbędą się już 3 marca i będą transmitowane na antenie TVP1. Polskie preselekcje rozpoczną się o godzinie 21:30. Zachęcamy do głosowania na wieliczanina! Tymczasem w tym miejscu można posłuchać piosenki „Light Me Up”.   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
V Ogólnopolska Noc Bibliotek  
Data: 5 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Występ kabaretu AD HOC, strefa HI-TECH, warsztaty z robotyki, walki robotów, możliwość zabawy dronami, laserem, okularami VR czy drukarką 3D to tylko niektóre z atrakcji jakie Wielicka Biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
V Ogólnopolska Noc Bibliotek