.
Opublikowano: 2011-05-17

Wyniki wyborów sołtysów, członków rad sołeckich jak i rad osiedli


W niedzielę, 15 maja odbyły się wybory sołtysów, członków rad sołeckich oraz członków rad osiedli. Ogólna frekwencja wyniosła 15,28% ( głosujących było 6 211). Frekwencja w wyborach sołeckich wyniosła 19,59% natomiast w wyborach osiedlowych 8,61%.

Gminna Komisja Wyborcza w Wieliczce uchwala na podstawie przekazanych przez Osiedlową Komisję Wyborczą protokołów z wyborów Członków Rady Osiedla ogłasza się, że Członkami Rady poszczególnych osiedli zostali wybrani:



Osiedle Bogucice:


BADEŃSKA Jadwiga Anna
CHMIELA Paweł Artur
GIERGIEL Marian Paweł
GLAC Robert Józef
KOŃCZYK Janusz Stanisław
KOSZYK Roman Tadeusz
MURZYN Jan Józef
OPRYCH Janina Anna
ROGALSKA Agnieszka Anna
SOSIN Ewa
TRĄPCZYŃSKI Witold Jerzy
TRELA Marian Henryk
WESOŁOWSKA Ewa Władysława
WINIARSKI Wojciech Jan
ZDZIECH Krzysztof Adam


Osiedle Kościuszki, Przyszłość, Szymanowskiego:

BRACHOWICZ Mirosław Stanisław
GORZKOWSKI Witold Stefan
JAROSZ Wiesław Eugeniusz
KĘSEK Marian Władysław
KORCZAK Paweł Mariusz
KOWAL Mariola Blandyna
SINKUNAS Halina
SZYLKIEWICZ Bogusław Roman
UHRYŃSKI Henryk
WILK Barbara Janina
WIŚNIOWSKA Kazimiera Maria
WOŹNIAK Janusz Stanisław


Osiedle Krzyszkowice:

Baj Marian
Banaszkiewicz Jarosław Wojciech
Dylawerski Mateusz Damian
Dziura Paweł Stanisław
Florek Henryk Adam
Grabowski Jacek Jan
Konieczny Damian Łukasz
Kost Mirosław Jerzy
Kowalczyk Andrzej
Misiuda Ewelina Iwona
Nowak Bożena Janina
Nowak Szymon Ryszard
Szewczyk Ilona Katarzyna
Zarański Robert Henryk


Osiedle Lekarka:

Antkiewicz Piotr
Berezowski Adam Wojciech
Cichoń Halina Władysława
Czekirda Robert Henryk
Dmochowski Sylwester Dariusz
Dubiel Robert Jan
Hajduk Michał
Klasa Czesław Marek
Książek Bronisław
Kurek Adam Stanisław
Pankiewicz Lech Jerzy
Poprawa Krystyna
Słowik Marek Paweł
Surówka Tomasz Andrzej
Światowiec Mariusz Grzegorz


Osiedle Ogrodowe:

Cieślik Joanna Ewa
Jaglarz Katarzyna
Kania Krzysztof Mieczysław
Kot Dariusz Stanisław
Kozioł Maciej Tomasz
Krystian Stanisław Jan
Młyński Maciej Józef
Mokrzycki Franciszek Aleksander
Pajor Janusz Marian
Smrokowska-Kot Małgorzata Anna
Tomera-Grzesińska Olimpia Iwona
Tworzydło Maria Krystyna
Woźniak Wiesław Czesław
Wójcik Barbara Agnieszka
Zworska Alina Tamara


Osiedle Sienkiewicza, Asnyka, Wincentego Pola:

ALBRECHT Krzysztof Jacek
BANIA Krystyna
CZAJOWSKA Dorota Janina
GASTOŁ Kazimierz
GROCHAL Lucyna
JUSZKIEWICZ Bożena Elżbieta
KLIMCZYK Irena
MARZEC Piotr Franciszek
NOGA Jan
PRZETACZEK Janina Magdalena
STEC-FUS Dorota Ewa
URBANIEC Elżbieta Barbara
WRÓBEL Józef


Osiedle Śródmieście:

BANAŚ Małgorzata
BEZDYK Agnieszka Alicja
BIEGUN Dorota Barbara
BODZIOCH Jadwiga Maria
BRONIOWSKI Tomasz Marek
BUDKA Władysław
FREY Kazimierz Jacek
GURGUL Andrzej Franciszek
KACZÓWKA Andrzej Piotr
MIKUŁA Małgorzata Katarzyna
NĘDZA Celina
PTAK Piotr
ROZWADOWSKA Ewa Urszula
STARMA Zofia Antonina
TYLEK Jan Andrzej


Osiedle Zadory:

BAJOREK Paweł
BARTYZEL Krzysztof Edward
BEDNARCZYK Jacenty Grzegorz
CICHOŃ Iwona Ewa
DZIĘGIEL Angelika Regina
FRĄK Agnieszka Iwona
GRYBOŚ Jan
NALEPA Krzysztof Stanisław
NĘDZA Ewa Elżbieta
PITUŁA VEL CYGANIK Marta Stanisława
ROJKOWSKI Jan Paweł
SIERANT Maria Bronisława
SIKORA Michał Mariusz
STUDNICKI Ryszard Maciej
TUTEJA-KRYSA Maria Aniela


Osiedle Zdrojowe:

CIUPKA Kazimiera
GROCHAL Teresa
GROCHAL Ryszard
HALKOW Jadwiga
KALIŃSKA Maria Hanna
KAWALER Renata
KLIMCZYK Piotr Paweł
OKOŃSKI Piotr Jan
OPOKA Wojciech Tadeusz
SKOWRONEK Jan Władysław
SZCZEPANIAK Elżbieta
ŚCIGALSKI Krzysztof Henryk
WŁOCH Władysław
WŁODEK Paulina Anna
WOROŃ Marek Eugeniusz



Gminna Komisja Wyborcza w Wieliczce uchwala na podstawie przekazanych przez Sołecką Komisję Wyborczą protokołów z wyborów Sołtysa i członków Rady Sołeckiej ogłasza się wybrani zostali:


Sołectwo Brzegi:

Sołtysem została wybrana:
KRASOŃ Małgorzata Maria

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BOCHENEK Zdzisław
BURDA Helena
BURDA Paweł Maciej
LASOŃ Marian Marek
ŁADYGA Kazimierz Józef
ZIĘTARSKA Wiesława Danuta


Sołectwo Byszyce:

Sołtysem został wybrany:
DYRDA Adam

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
CHLEBDA Janusz Waldemar
MICHALIK Krzysztof Józef
MICHALIK Zbigniew
PIETRZYK Małgorzata Agata
POPEK Dominik Sebastian
WYKA Lucjan Władysław


Sołectwo Chorągwica:

Sołtysem została wybrana:
GABRYŚ Renata Joanna

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
DĘBOWSKI Tadeusz Kazimierz
DUBIEL Zofia Dorota
GÓRSKI Piotr Mariusz
STAROWICZ Aleksander Stanisław
STAROWICZ Krystyna Zofia
WINDAK Jacek Kazimierz


Sołectwo Czarnochowice:

Sołtysem został wybrany:
CZECH Grzegorz Szczepan

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
CZECH Grzegorz Szczepan
KAŁUŻA Krzysztof Piotr
ROZKŁADAJ Anna Barbara
SZEWCZYK Andrzej Jacek
SZOSTAK Sebastian Mikołaj
TALAREK Kamil Jakub
WRÓBEL Urszula Lucyna
ZDEBSKI Marian
ZDEBSKI Michał Mariusz


Sołectwo Dobranowice:

Sołtysem został wybrany:
MALARCZYK Wiesław Paweł

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
DOMOŃ Józef Marek
DOMOŃ Łukasz Zbigniew
KUCHARSKI Władysław Franciszek
KUPIEC Andrzej Mariusz
SIKORA Mirosław Leopold
ŚLAZYK Robert Józef


Sołectwo Golkowice:

Sołtysem została wybrana:
JAŁOCHA Henryka

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BATKO Janusz Grzegorz
BROŻEK Alojzy
JAŁOCHA Sławomir Piotr
LASSOTA Arkadiusz Władysław
MAŁECKI Stanisław
MROWCZYK Janina Zofia
SŁABY Stanisław Jan
STOŻEK Jan Andrzej
WRONA Marcin Andrzej


Sołectwo Gorzków:

Sołtysem został wybrany:
CZAJCZYK Adam Józef

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
CHLEBDA Marek
KUBIŃSKI Stanisław Adam
NIECHCIAŁ Witosław Marek
STACHURA Bogdan Grzegorz
STACHURA Marian Józef
ŚLĘCZKA Anna


Sołectwo Grabie:

Sołtysem został wybrany:
ISKRZYCKI Ireneusz Bogdan

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BEDNARCZYK Grzegorz Czesław
GŁĄB Irena
MLECZKO Helena
SROKA Beata Halina
ŚLUSARCZYK Andrzej Roman
WYROBA Tadeusz Jacek


Sołectwo Grabówki:

Sołtysem została wybrana:
GROCHOWIAK Halina

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
CZOP Andrzej Józef
DZIDO Michał Piotr
GŁOWACZ Józef Wawrzyniec
JAŁOCHA Andrzej Zdzisław
JANIA Tadeusz Klemens
NIEZGODA Anna Magdalena


Sołectwo Grajów:

Sołtysem została wybrana:
CYGAN Anna Zofia

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
GROMALA Artur Józef
HANKUS Łukasz Andrzej
KUBAS Jan Józef
LEŚNIAK Tomasz Józef
NOSAL Andrzej Julian


Sołectwo Jankówka:

Sołtysem został wybrany:
PTAK Bogusław Piotr

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
DZIÓBEK Małgorzata Helena
ŁYŻCZARZ Henryk
ŁYŻCZARZ Małgorzata Eleonora
SZARGUT Arkadiusz Piotr
SZNAJDER Łukasz Grzegorz
WOROŃ Henryk Andrzej


Sołectwo Janowice:

Sołtysem został wybrany:
KOWAL Henryk Jan

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
ĆWIORO Jan Paweł
GADZINA Bogusław
JASEK Rafał Piotr
LASEK Rozalia Urszula
PABIAN Piotr Michał
PIWOWARCZYK Piotr Stanisław
PTASIŃSKI Kazimierz Stanisław
TURCZA Zofia Maria


Sołectwo Kokotów:

Sołtysem został wybrany:
KOBIAŁKA Krzysztof Paweł

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
JURAS Paweł Artur
KNAPIK Tomasz Stanisław
KOŁEK Paweł Jan
KUCZEK Anna Stanisława
PALIŃSKA Renata Jadwiga
SMĘDER Andrzej Józef
SZWED Andrzej Tadeusz
SZYDŁAK Agnieszka Grażyna
ZARICZNY Jan Michał


Sołectwo Koźmice Małe:

Sołtysem został wybrany:
DZIEDZIC Stanisław

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BATKO Jan Andrzej
GAWĘDA Tomasz Roman
GAWĘDA Zofia
GROCHAL Wojciech
HAJDUK Bernarda Maria
NAWALANY Bogusław


Sołectwo Koźmice Wielkie:

Sołtysem został wybrany:
WINDAK Kazimierz Tadeusz

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BARAN Wojciech Franciszek
CHLEBDA Janina Genowefa
CYGAN Michał Jarosław
JANOWSKI Andrzej
JUSZCZYK Sylwester Mieczysław
KONOPKA Piotr Paweł
KOSTRZEWA Jacek Jan
RACHWAŁ Dorota Maria
WOLANIN Dorota


Sołectwo Lednica Górna:

Sołtysem został wybrany:
WARZECHA Andrzej Piotr

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
JANUS Paweł Stanisław
KALICKA Alicja Urszula
KĄDZIOŁKA Artur Władysław
KUĆ Bożena Maria
MITKA Jadwiga Janina
PIĄTEK Kinga Ewa
SPICH Zdzisław
SZAFRAN Edward Jan
WANDAS Tadeusz


Sołectwo Mała Wieś:

Sołtysem została wybrana:
WŁODARCZYK Anna Lidia

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
KRUK Elżbieta Maria
KANIA Józef Piotr
DĘBOWSKI Maciej Tomasz
ŻAK Józef
JUSZCZYK Elżbieta Maria
KOT Wiesław Jan


Sołectwo Mietniów:

Sołtysem została wybrana:
SOSIN Józefa

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BOCHENEK Jerzy
KACZOR Joanna Elżbieta
MALICKI Władysław
PÓŁTORAK Małgorzata Janina
SZAWICA Teresa
ZIĘCIK Elżbieta Maria


Sołectwo Pawlikowice:

Sołtysem został wybrany:
WÓJCIK Daniel Marek

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BANAŚ Katarzyna Ewa
BĘBAS Robert
DĘBICKI Stanisław
JAWORSKI Grzegorz Władysław
KOWAL Agata Ewa
MROŻEK Zdzisława Helena
MYŚLIWIEC Małgorzata Halina
SITKO Maria Anna
TATARA Stanisław Marek


Sołectwo Podstolice:

Sołtysem została wybrana:
GAWOR Stefania

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
GAWOR Ludwik
GAWOR Szczepan Andrzej
MIŚKIEWICZ Marian
MIŚKIEWICZ Paweł Jan
SIKORA Józefa


Sołectwo Raciborsko:

Sołtysem została wybrana:
MICHALIK Maria Genowefa

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
ACHINGER Elżbieta Jadwiga
BUGAJ Małgorzata Józefa
FLOREK Anna Maria
IDZI Agata Maria
KURDZIEL Maria
PIECHÓWKA-GOLONKA Anna Janina
PTAK Jacek Mieczysław
WIECHNIAK Teresa Agata
WOŹNIAK Jacek


Sołectwo Rożnowa:

Sołtysem została wybrana:
PAWLASZCZYK Maria

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BOCHENEK Elżbieta
JANIA Tadeusz
NAWALANY Danuta
PODSTOLAK Władysław Franciszek
RECZEK Renata Maria
ROMANIEC Lidia Maria


Sołectwo Siercza:

Sołtysem została wybrana:
KAPUSTA Halina Wanda

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BARAN Radosław Marcin
GABRYŚ Robert Piotr
GRZYBOWSKI Władysław
KŁOSOWICZ-PIĄTEK Elżbieta Joanna
KOWALCZYK Maria Janina
POLAŃSKA Anna Beata
POPEK Janina
ŚLIWA Katarzyna Eugenia
WRÓBEL Sylwia Anna


Sołectwo Strumiany:

Sołtysem został wybrany:
DYGA Andrzej Michał

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
CZELIŃSKI Wiesław Władysław
KACZANOWSKA Teresa Józefa
MAKUCH Krystyna
SADŁOŃ Rafał Paweł
STACHOWICZ Ewa Zofia
SZEWCZYK Maria Barbara


Sołectwo Sułków:

Sołtysem został wybrany:
BOCHENEK Adam

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BĄK Mariusz Robert
CICHY Marcin Wojciech
GARYCKI Wiesław Krzysztof
PARA Piotr Jakub
PIWEK Małgorzata Maria
POLONKA Jerzy Władysław
WIDZIOŁEK Wacław
ZABAWA Agnieszka Genowefa


Sołectwo Sygneczów:

Sołtysem został wybrany:
KUREK Leszek Józef

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BASTER Franciszek
GŁUSZYK Marian Stanisław
KACZOR Kazimierz Jan
KIEC Tadeusz Marian
KOWALCZYK Stanisław
MAŁOTA Agnieszka Ewa



Sołectwo Śledziejowice:

Sołtysem został wybrany:
BUCHTA Iwona Joanna

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BUCHTA Agata Barbara
KOT Katarzyna
KURDZIEL-CIASTOŃ Urszula Stanisława
PRACUCH Jacek Wojciech
SZABLA Piotr
WŁODARCZYK Jarosław Józef


Węgrzce Wielkie:

Sołtysem został wybrany:
PIEPRZYCA Lech Stanisław

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
BUŁACZ Janusz
DROŻDŻ Ryszard
JURAS Wiesław Mieczysław
KACZMARSKI Marek Bronisław
KRUPA Barbara
PIEPRZYCA Bogdan Stanisław
PIEPRZYCA Zofia
PTASZNIK Ewa Janina
STOCHEL Mirosław Jan



Zabawa:

Sołtysem został wybrany:
RZEPA Wiesław

Członkami Rady Sołeckiej zostali wybrani:
GASIŃSKI Franciszek
JANIA Jacek Józef
KURPIEL Dorota Maria
SOCHACKI Marek Wojciech
STANKO Alicja Bernadeta
STRĄCZEK Dorota








Przewodniczący Komisji – Adam Marek Panuś (-)
Zastępca Przewodniczącego Komisji – Krzysztof Pakuła (-)
Członek Komisji – Magdalena Golonka (-)
Członek Komisji – Anna Piotrowska (-)
Członek Komisji – Agnieszka Szostak (-)
 



Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce