.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-06-24

Wypadek śmiertelny w Gdowie. Nie żyje 14-latek.W niedzielę 23 czerwca około godziny 16:00 doszło w Gdowie do tragicznego wypadku drogowego w którym zginął 14-letni chłopiec.


Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 967 w miejscowości Gdów. Jak poinformował nas asp. szt. Piotr Michniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce - 14-latek jadąc motorowerem w kierunku Łapczycy po remontowanym odcinku drogi, nagle zjechał na lewy pas i uderzył w przyczepę kempingową ciągniętą przez samochód osobowy. Mimo podjętej reanimacji chłopca nie udało się uratować. Jak się okazało nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowana motorowerem. Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego wypadku.   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika