.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2015-03-24

Wypadek śmiertelny w Sułkowie - ciężarówka potrąciła pieszego


Wczoraj wieczorem w miejscowości Sułków doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął pieszy potrącony przez samochód ciężarowy.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Jak wynika z wstępnych ustaleń policji do wypadku doszło około godziny 20:30 w miejscowości Sułków na drodze krajowej 94. Na miejsce wypadku przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Niestety poszkodowanego 67-letniego mężczyzny nie udało się uratować. W wyniku ciężkich obrażeń ciała zmarł w szpitalu. Jak ustalili funkcjonariusze wielickiej drogówki, kierujący ciężarówką Volvo 57- letni obywatel Czech, jadąc od strony Bochni w kierunku Krakowa potrącił idącego jezdnią mężczyznę. Pieszy nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. W sprawie wypadku będzie prowadzone śledztwo, zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020