.
Opublikowano: 2015-03-24

Wypadek śmiertelny w Sułkowie - ciężarówka potrąciła pieszego


Wczoraj wieczorem w miejscowości Sułków doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął pieszy potrącony przez samochód ciężarowy.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Jak wynika z wstępnych ustaleń policji do wypadku doszło około godziny 20:30 w miejscowości Sułków na drodze krajowej 94. Na miejsce wypadku przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Niestety poszkodowanego 67-letniego mężczyzny nie udało się uratować. W wyniku ciężkich obrażeń ciała zmarł w szpitalu. Jak ustalili funkcjonariusze wielickiej drogówki, kierujący ciężarówką Volvo 57- letni obywatel Czech, jadąc od strony Bochni w kierunku Krakowa potrącił idącego jezdnią mężczyznę. Pieszy nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. W sprawie wypadku będzie prowadzone śledztwo, zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika