. carrefour


Opublikowano: 2019-05-15

Wypadek śmiertelny w Sułkowie. Samochód osobowy zderzył się czołowo z TIR-em.Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Sułków na drodze wojewódzkiej nr 964. W wyniku wypadku zginął 64-letni mężczyzna.


Do zdarzenia doszło dzisiaj tj. 15 maja 2019 roku około godz. 6.20. Na łuku drogi samochód osobowy marki Fiat, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka pojazdem ciężarowym marki Renault. Kierujący samochodem osobowym poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Na miejscu obecny był prokurator, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu wypadków drogowych. Policjanci będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Apelujemy zachowanie ostrożności na drodze. Niekorzystne warunki atmosferyczne i nadmierna prędkość mogą przyczyniać się do powstawania wypadków i kolizji.

KPP w Wieliczce   

9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando
Rozmowy przy wspólnym stole...  
Data: 29 maja 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: dzieci, młodzież, dorosłych na czwarte spotkanie w cyklu: "Rozmowy przy wspólnym stole - NIE MA DZIECI, SA LUDZIE, które odbędzie się w Wielickiej Mediatece, w dniu 29 maja 2019 roku, o godzinie 10:00. W rozmowie gościnny udział wezmą dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Wieliczce.
Rozmowy przy wspólnym stole...