.


kabaret

Opublikowano: 2019-05-15

Wypadek śmiertelny w Sułkowie. Samochód osobowy zderzył się czołowo z TIR-em.Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Sułków na drodze wojewódzkiej nr 964. W wyniku wypadku zginął 64-letni mężczyzna.


Do zdarzenia doszło dzisiaj tj. 15 maja 2019 roku około godz. 6.20. Na łuku drogi samochód osobowy marki Fiat, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka pojazdem ciężarowym marki Renault. Kierujący samochodem osobowym poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Na miejscu obecny był prokurator, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu wypadków drogowych. Policjanci będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Apelujemy zachowanie ostrożności na drodze. Niekorzystne warunki atmosferyczne i nadmierna prędkość mogą przyczyniać się do powstawania wypadków i kolizji.

KPP w Wieliczce   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki