.
Opublikowano: 2011-07-12

Wypadek w centrum Wieliczki


Dzisiaj w godzinach późno popołudniowych na ul. Plac Kościuszki doszło do wypadku drogowego z udziałem jednośladu oraz samochodu osobowego marki Skoda Felicja. W wyniku zderzenia się pojazdów obrażenia odniósł tylko kierowca motoru.

Na miejsce zdarzenia przybyła jednostka Straży Pożarnej, Policja oraz Pogotowie. Rannego w wypadku kierowcę motoru, przytomnego, skarżącego się na ból m.in. ramienia zabrano na badania, Przez około godzinę podczas zabezpieczenia oraz usuwania skutków zdarzenia ulica Plac Kościuszki była zablokowana. Samochód osobowy z kolizji wyszedł prawie bez szwanku również kierowca pojazdu nie wymagał opieki lekarskiej.

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów