.
Opublikowano: 2011-10-07

Wypadek w Marszowicach – dwie osoby ranne


Wczoraj tj. 6 października 2011 roku o godzinie 14:14 na drodze krajowej nr 967 w miejscowości Marszowice obok Gdowa doszło do wypadku samochodowego z udziałem trzech pojazdów w którym poszkodowane zostały dwie osoby.

Wypadku drogowym uczestniczyły dwa pojazdy osobowe marki Ford oraz Kia oraz jeden samochód dostawczy marki Volkswagen. Dwie osoby ranne w wypadku były przytomne gdy udzielano im pierwszej pomocy w karetce przybyłej na miejsce zdarzenia. Jeden z pasów ruchu drogi wojewódzkiej na której doszło do tego zdarzenia na czas usuwania skutków wypadku czyli około półtorej godziny był zablokowany. Ruch odbywał sie w tym miejscu wahadłowo. Na miejsce przybyły 4 zastępy straży JRG Wieliczka, 2 zastępy OSP Pierzchów, 1 zastęp OSP Gdów oraz Policja i Pogotowie.

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych