.
Opublikowano: 2011-10-07

Wypadek w Marszowicach – dwie osoby ranne


Wczoraj tj. 6 października 2011 roku o godzinie 14:14 na drodze krajowej nr 967 w miejscowości Marszowice obok Gdowa doszło do wypadku samochodowego z udziałem trzech pojazdów w którym poszkodowane zostały dwie osoby.

Wypadku drogowym uczestniczyły dwa pojazdy osobowe marki Ford oraz Kia oraz jeden samochód dostawczy marki Volkswagen. Dwie osoby ranne w wypadku były przytomne gdy udzielano im pierwszej pomocy w karetce przybyłej na miejsce zdarzenia. Jeden z pasów ruchu drogi wojewódzkiej na której doszło do tego zdarzenia na czas usuwania skutków wypadku czyli około półtorej godziny był zablokowany. Ruch odbywał sie w tym miejscu wahadłowo. Na miejsce przybyły 4 zastępy straży JRG Wieliczka, 2 zastępy OSP Pierzchów, 1 zastęp OSP Gdów oraz Policja i Pogotowie.

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów