.
Opublikowano: 2010-08-28

Wypadek w Przebieczanach


Wczoraj rano około godziny 7:50 na drodze krajowej nr 4 w miejscowości Przebieczany doszło do wypadku drogowego. Nastąpiło zderzenie czołowe samochodów osobowych Polonez oraz Fiat Seicento.

Straż Pożarna po przybyciu na miejsce zdarzenia udzieliła pomocy 67 letniemu mężczyźnie z Poloneza oraz, dwóm kobietom z samochodu Seicento który znalazł się w rowie. Fiatem podróżowały dwie osoby, 22 letnia kobieta która kierowała pojazdem oraz 16 letnia pasażerka. 22 letnia kobieta została uwolniona z wraku samochodu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Zanim na miejsce zdarzenia przybyły ekipy medyczne strażacy udzielali poszkodowanym pomocy medycznej jak założenie kołnierzy na szyje czy zatamowanie krwotoku z nosa kierowcy Poloneza. Kolejnymi działaniami Straży Pożarnej było usunięcie z jezdni rozbitych elementów pojazdów, zabezpieczenie na jezdni drogi K4 lądowiska dla śmigłowca ratowniczego jak i sorpcji przy pomocy sorbentów rozlanych płynów eksploatacyjnych obu pojazdów.


Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce