. carrefour


Opublikowano: 2010-08-28

Wypadek w Przebieczanach


Wczoraj rano około godziny 7:50 na drodze krajowej nr 4 w miejscowości Przebieczany doszło do wypadku drogowego. Nastąpiło zderzenie czołowe samochodów osobowych Polonez oraz Fiat Seicento.

Straż Pożarna po przybyciu na miejsce zdarzenia udzieliła pomocy 67 letniemu mężczyźnie z Poloneza oraz, dwóm kobietom z samochodu Seicento który znalazł się w rowie. Fiatem podróżowały dwie osoby, 22 letnia kobieta która kierowała pojazdem oraz 16 letnia pasażerka. 22 letnia kobieta została uwolniona z wraku samochodu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Zanim na miejsce zdarzenia przybyły ekipy medyczne strażacy udzielali poszkodowanym pomocy medycznej jak założenie kołnierzy na szyje czy zatamowanie krwotoku z nosa kierowcy Poloneza. Kolejnymi działaniami Straży Pożarnej było usunięcie z jezdni rozbitych elementów pojazdów, zabezpieczenie na jezdni drogi K4 lądowiska dla śmigłowca ratowniczego jak i sorpcji przy pomocy sorbentów rozlanych płynów eksploatacyjnych obu pojazdów.


Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych