.
Opublikowano: 2010-04-28

Wystawa malarska w Tomaszkowicach


W Centrum Społeczno – Kulturowym we wsi Tomaszkowice odbyła się otwarcie wystawy Barbary Borowiec oraz jej męża Józefa Kowalczyka. Oboje od lat związani są z wielickim „ART – klubem”. Razem założyli galerię „Garaż” gdzie młodzież może uczestniczyć zarówno w warsztatach malarskich jak i rzeźbiarskich.

Malarska wystawa Pani Barbary Borowiec oraz wystawa rzeźby jej męża Józefa Kowalczyka prezentuje różnoraką tematykę. Na wystawie zobaczyć można dzieła malarskie, rzeźby zarówno w drewnie jak i w soli oraz nowoczesne formy i przestrzenne kompozycje m.in. o tematyce sakralnej.

Wystawione dzieła można oglądać w auli budynku Urzędu Gminy Biskupice w Tomaszkowicach w poniedziałek od 9:00 do 17:00 oraz od wtorku do piątku między godziną 7:30 a 15:30.Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych