.
Opublikowano: 2010-04-28

Wystawa malarska w Tomaszkowicach


W Centrum Społeczno – Kulturowym we wsi Tomaszkowice odbyła się otwarcie wystawy Barbary Borowiec oraz jej męża Józefa Kowalczyka. Oboje od lat związani są z wielickim „ART – klubem”. Razem założyli galerię „Garaż” gdzie młodzież może uczestniczyć zarówno w warsztatach malarskich jak i rzeźbiarskich.

Malarska wystawa Pani Barbary Borowiec oraz wystawa rzeźby jej męża Józefa Kowalczyka prezentuje różnoraką tematykę. Na wystawie zobaczyć można dzieła malarskie, rzeźby zarówno w drewnie jak i w soli oraz nowoczesne formy i przestrzenne kompozycje m.in. o tematyce sakralnej.

Wystawione dzieła można oglądać w auli budynku Urzędu Gminy Biskupice w Tomaszkowicach w poniedziałek od 9:00 do 17:00 oraz od wtorku do piątku między godziną 7:30 a 15:30.Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
V Ogólnopolska Noc Bibliotek  
Data: 5 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Występ kabaretu AD HOC, strefa HI-TECH, warsztaty z robotyki, walki robotów, możliwość zabawy dronami, laserem, okularami VR czy drukarką 3D to tylko niektóre z atrakcji jakie Wielicka Biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
V Ogólnopolska Noc Bibliotek