.
wse

wse


Opublikowano: 2019-08-19

XIII Wielickie MiodobranieBurmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na XIII WIELICKIE MIODOBRANIE, które odbędzie się 25 sierpnia na Rynku Górnym w Wieliczce.


W programie tegorocznych obchodów: koncerty Orkiestry Dętej „Podstolice”, Kapeli Mietniowskiej, Country Land, Ady Ochał oraz zespołu BLUESFERA, występ Zespołu Pieśni i Tańca „Raciborsko”, prelekcje Jacka Nowaka o tematyce związanej z pszczelarstwem oraz PATROL ATAKUJE – program animacyjny z udziałem uwielbianych prze najmłodszych psich bohaterów. Przez cały dzień czekać będą nas was również inne atrakcje: degustacje produktów pszczelich wraz z konkursem na najsmaczniejszy miód, malowanie buzi, warsztaty lania świeczek z wosku pszczelego, warsztaty sadzenia roślin DZIECIAKI –SADZENIAKI, krzyżówka z nagrodami, zdobienie form z gipsu. Ponadto kiermasz produktów pszczelich: 24 sierpnia (sobota) w godz. 8.00-13.00 oraz 25 sierpnia (niedziela) w godz. 10.00-17.00.

Zapraszamy!

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/


   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów