.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-08-19

XIII Wielickie MiodobranieBurmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na XIII WIELICKIE MIODOBRANIE, które odbędzie się 25 sierpnia na Rynku Górnym w Wieliczce.


W programie tegorocznych obchodów: koncerty Orkiestry Dętej „Podstolice”, Kapeli Mietniowskiej, Country Land, Ady Ochał oraz zespołu BLUESFERA, występ Zespołu Pieśni i Tańca „Raciborsko”, prelekcje Jacka Nowaka o tematyce związanej z pszczelarstwem oraz PATROL ATAKUJE – program animacyjny z udziałem uwielbianych prze najmłodszych psich bohaterów. Przez cały dzień czekać będą nas was również inne atrakcje: degustacje produktów pszczelich wraz z konkursem na najsmaczniejszy miód, malowanie buzi, warsztaty lania świeczek z wosku pszczelego, warsztaty sadzenia roślin DZIECIAKI –SADZENIAKI, krzyżówka z nagrodami, zdobienie form z gipsu. Ponadto kiermasz produktów pszczelich: 24 sierpnia (sobota) w godz. 8.00-13.00 oraz 25 sierpnia (niedziela) w godz. 10.00-17.00.

Zapraszamy!

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/


   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020