.


praca man


kabaret

Opublikowano: 2014-10-05

Z wizytą w Straży Pożarnej


25 września 2014 roku uczniowie z klas I i II Szkoły Podstawowej w Suchorabie odwiedzili jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Staniątkach.

 
Dzięki życzliwości Naczelnika Leszka Łacha, uczniowie zostali oprowadzeni po budynku Straży Pożarnej i zapoznani z warunkami pracy strażaka , ze sprzętem jakiego używa się podczas akcji ratowniczo-pożarniczych. Mieli również okazję zobaczyć jak wygląda strój strażaka gotowego do akcji. Odbyła się rozmowa z uczniami na temat najczęstszych przyczyn pożarów i sposobach alarmowania , wzywania pomocy w sytuacjach zagrożenia oraz udzielania pierwszej pomocy.

Niebywałą atrakcją dla dzieci było wejście do wozu strażackiego oraz zabawa w specjalnie przygotowanej na tę wizytę wiosce Smerfów, w której uczniowie wykazali się sporą wiedzą na temat postępowania w razie niebezpieczeństwa i w strażackich hełmach gasili pożar. Zwieńczeniem naszej wizyty były zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy Strażakom za czas poświęcony w organizację zajęć.

Joanna Bajer - nauczyciel

Z wizytą w Straży Pożarnej - zobacz zdjęcia

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki