.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2017-06-08

Zabawa z dawna wyczekiwanaJak co roku zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w niezwykłej imprezie zorganizowanej z myślą o całej rodzinie. Już po raz dziesiąty tereny Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy otworzą się na wszystkich tych, którzy pragną celebrować małe i duże przyjemności płynące ze wspólnego spędzania czasu.


Jubileuszowy festyn, pod hasłem “Rodzinnie, zdrowo i sportowo”, przyniesie nie lada atrakcje. Jeszcze przed południem uzdolnieni szachiści rozpoczną VIII Turniej Szachowy im. Królowej Jadwigi i udowodnią wszystkim niedowiarkom, że dzisiejsza młodzież uwielbia tę królewską grę. Dalszy przypływ pozytywnych emocji gwarantuje mecz siatkówki, podczas którego na przeciwko siebie staną rodzice i pracownicy naszej szkoły. Ducha pozytywnej rywalizacji wzbudzi także we wszystkich Mini Turniej Rodzinny oraz losowanie nagród. A gdyby komuś z tych emocji zaschło w gardle lub zaburczało w brzuchu będzie mógł skorzystać z licznych stoisk z jedzeniem i napojami oraz skosztować Sierczańskiego Jadła - domowych ciast i świeżo wyciskanych soków z warzyw i owoców. Najmłodszych planujemy zachwycić dmuchanymi zamkami, możliwością pomalowania twarzy w bajkowe wzory, słodką i lepką watą cukrową oraz lodami.

Na scenie będzie jak zwykle pełno i kolorowo. Czas umilać nam będą występy przedszkolaków, klasy I oraz niecodzienny pokaz talentów. A pod wieczór rozpocznie się z dawna wyczekiwana... zabawa taneczna, w czasie której będzie można zrzucić z barków wszelkie problemy dnia codziennego. Ponadto specjalnie dla fanów piłki nożnej po raz pierwszy otworzymy rodzinną strefę kibica umożliwiając, w ramach pokazu zamkniętego, obejrzenie rozgrywanego w tym czasie meczu. Tak zdrowo, rodzinnie i sportowo, jeszcze nie było.

Lidia Prokopowicz
 

   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki