. carrefour

cotton
Opublikowano: 2019-03-18

Zabawa. Zatrzymany do kontroli kierowca miał słoik z marihuaną.Podczas kontroli drogowej wieliccy policjanci ujawnili marihuanę, która należała do 34-letniego mieszkańca powiatu. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło w sobotę 16 marca br. po godz. 23:00 w miejscowości Zabawa. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Hondą, w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości. Podczas kontroli okazało się, że kierujący ma wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień. Ale to nie koniec historii. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie pasażera. Jak się okazało słusznie, ponieważ w trakcie kontroli osobistej mundurowi ujawnili u 34-latka słoik z zawartością suszu roślinnego.

Po nocy w policyjnej celi 34-letniemu mężczyźnie został przedstawiony zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce.

KPP Wieliczka   

Spotkania podróżnicze  
Data: 23,25 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na spotkania podróżnicze ze zdobywcami nagrody ”Kolosy 2018”! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Szkoła podstawowa w Sierczy oraz UKS Lider Siercza zapraszają na prelekcje podróżnicze.
Spotkania podróżnicze
V Gala Sportu Wielickiego  
Data: 7 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w CER "Solne Miasto" odbędzie się V Gala Sportu Wielickiego, którą poprowadzi Przemysław Babiarz. W programie m.in. pokazy sportowe czy wręczenie wyróżnień.
V Gala Sportu Wielickiego