bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-07-27

Zamknięta ul. Szkolna w Węgrzcach WielkichWykonawca robót przy przebudowie linii kolejowej w Węgrzcach Wielkich informuje, że od 27 lipca do 3 sierpnia br. ul. Szkolna w miejscowości Węgrzce Wielkie będzie zamknięta.


Zamknięcie drogi powiatowej nr: 2012K (ul. Szkolna) związane jest z pracami przy wykonaniu odwodnienia pod wiaduktem kolejowym. Należy stosować się do wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu i korzystać z wyznaczonych objazdów drogami powiatowymi przez miejscowości: Kokotów, Śledziejowice, Brzegi, Grabie i Węgrzce Wielkie.   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU