.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2020-06-30

Zaproś najbliższych pod ziemięZ dala od codzienności, w bajecznym wnętrzu, w gronie najbliższych – takie przyjęcia wspominamy długo i ciepło. Podziemia zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka” oraz Hotel Grand Sal to doskonałe miejsca na rodzinne świętowanie.


Na głębokości 135 m znajdują się dwie komory Jana Haluszki – mniejsza i większa, obie piękne, niepowtarzalne i wyjątkowe. W takiej scenerii zorganizowany komunijny obiad czy przyjęcie z okazji chrztu zapisze się w familijnych annałach już na zawsze. Rodzinne świętowanie wśród soli to uczta dla oczu, ale też dla podniebienia. Szefowie podziemnej kuchni znają się na swej sztuce jak mało kto!

Niezapomniany jubileusz, uroczysty obiad, cudowne wesele zorganizujemy również na powierzchni, w Hotelu Grand Sal. Zatopiony w parkowej zieleni obiekt zapewnia niezwykłą atmosferę, komfort oraz znakomite menu. Więcej informacji o organizacji kameralnych imprez w wielickiej kopalni można znaleźć na: www.kopalnia.pl

Zarówno imprezy, jak i gastronomia mają wśród soli tradycję długą i zacną. Pierwszy bal urządzono w podziemiach wielickich na początku XIX wieku. Tańce w komorze Łętów bywały atrakcją podczas zwiedzania, zaś utrudzeni turyści mogli spocząć i posilić się w komorze Agenora Gołuchowskiego, gdzie, jak donosił „The Strand Magazine”: „mieści się […] doskonała jadłodajnia, otwarta przez całe lato i odwiedzana tłumnie przez tysiące podróżników […], którzy przybywają tu, by podziwiać cuda wyrzeźbione w soli”.

Zaproś najbliższych pod ziemię - zobacz zdjęcia   7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki