.
Opublikowano: 2013-07-24

Zatańcz Zumbę i zmierz sobie tkankę tłuszczową na wielickim rynku


W ramach wakacyjnych akcji COOLturalnego wolontariatu działającego przy Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, serdecznie zapraszamy wszystkich na ZUMBĘ na wielickim rynku, 26 lipca, start godz. 18.00.Gorące rytmy, pozytywna energia i dobra zabawa przy muzyce. Zumbę poprowadzi trenerka Edyta Marchewka. Dodatkowo podczas akcji - porady trenera wellness i możliwość pomiaru tkanki tłuszczowej. W razie niepogodny akcja happeningowa odbędzie się w CKiT, Rynek Górny 6.

COOLturalny wolontariat skupia młode, kreatywne osoby, pełne pasji i pomysłów, które działają jako „grupa do zadań specjalnych” przy Centrum Kultury i Turystyki. Swoją energię młodzi ludzie pożytkują na działania wspierające wydarzenia kulturalne, pomoc w realizacji projektów i przedsięwzięć organizowanych pod szyldem CKiT. .......  To, co łączy grupę to otwartość, dobra energia, umiejętność pracy w zespole i chęć współtworzenia projektów happeningowych w naszym mieście; przestrzeń która pozostaje w zainteresowaniu młodych, to wielicki rynek. Podczas cotygodniowych spotkań młodzieży odbywa się prawdziwa „burza mózgów” w wyniku której powstaje plan działania na kolejne akcje skierowane do mieszkańców, szczególnie dzieci i młodzieży.  

WOLONTARIAT COOLTURALNY na wakacje

 


Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych