.
Opublikowano: 2013-07-24

Zatańcz Zumbę i zmierz sobie tkankę tłuszczową na wielickim rynku


W ramach wakacyjnych akcji COOLturalnego wolontariatu działającego przy Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, serdecznie zapraszamy wszystkich na ZUMBĘ na wielickim rynku, 26 lipca, start godz. 18.00.Gorące rytmy, pozytywna energia i dobra zabawa przy muzyce. Zumbę poprowadzi trenerka Edyta Marchewka. Dodatkowo podczas akcji - porady trenera wellness i możliwość pomiaru tkanki tłuszczowej. W razie niepogodny akcja happeningowa odbędzie się w CKiT, Rynek Górny 6.

COOLturalny wolontariat skupia młode, kreatywne osoby, pełne pasji i pomysłów, które działają jako „grupa do zadań specjalnych” przy Centrum Kultury i Turystyki. Swoją energię młodzi ludzie pożytkują na działania wspierające wydarzenia kulturalne, pomoc w realizacji projektów i przedsięwzięć organizowanych pod szyldem CKiT. .......  To, co łączy grupę to otwartość, dobra energia, umiejętność pracy w zespole i chęć współtworzenia projektów happeningowych w naszym mieście; przestrzeń która pozostaje w zainteresowaniu młodych, to wielicki rynek. Podczas cotygodniowych spotkań młodzieży odbywa się prawdziwa „burza mózgów” w wyniku której powstaje plan działania na kolejne akcje skierowane do mieszkańców, szczególnie dzieci i młodzieży.  

WOLONTARIAT COOLTURALNY na wakacje

 


Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
V Ogólnopolska Noc Bibliotek  
Data: 5 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Występ kabaretu AD HOC, strefa HI-TECH, warsztaty z robotyki, walki robotów, możliwość zabawy dronami, laserem, okularami VR czy drukarką 3D to tylko niektóre z atrakcji jakie Wielicka Biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
V Ogólnopolska Noc Bibliotek