.
Opublikowano: 2010-01-04

Zatrucie tlenkiem węgla w Kokotowie


W sobotę 02.01.2010r. w miejscowości Kokotów /powiat wielicki/ doszło do zatrucia tlenkiem węgla siedmiu osób, w tym czworga dzieci w wieku 3, 6, 9 i 11 lat. Około godz. 6:15 jeden z mężczyzn kilka sekund po wejściu do łazienki stracił przytomność. 

Zaalarmowana rodzina natychmiast wezwała pogotowie, zaczęła wietrzyć mieszkanie, gdyż zorientowała się, że może dochodzić do wydobycia się tlenku węgla. Mężczyzna dzięki szybkiej pomocy odzyskał przytomność, został przewieziony do szpitala na oddział intensywnej terapii. Pozostałe osoby, w tym także dzieci zostały przewiezione do krakowskich szpitali i poddane obserwacji. Policjanci podczas wykonywanych czynności na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli piec gazowy do badań przez biegłego specjalistę. Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych