.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-11

Zbiórka na leczenie i rehabilitację druha OSP WieliczkaDruh Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieliczce - Konrad Tańcula - 28 stycznia br. pod Nowym Targiem uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu - dziś to On będzie potrzebował naszej pomocy!


Konrad do dnia dzisiejszego przechodzi ciężką drogę walki o powrót do zdrowia w szpitalu w Nowym Targu, gdzie na drodze krajowej ("zakopiance") doszło do tego tragicznego zdarzenia. 28 stycznia o godzinie 3.00 nad ranem jadąc do pracy uległ poważnemu, czołowemu zderzeniu z samochodem dostawczym pod Nowym Targiem i w stanie ciężkim znajduje się do dziś w tamtejszym szpitalu, walcząc o lepsze jutro. Konrad każdego dnia angażuje się w wiele lokalnych wydarzeń i form wsparcia innych ludzi. Wielokrotnie okazywał swoje serce jako wolontariusz w niezliczonej ilości akcji. Również w tej formie bycia strażakiem - ochotnikiem, wiele razy pomagając ludziom w czasie akcji ratowniczo-gaśniczych.

Aktualnie (10.02 br.) Konrad nadal przebywa w stanie ciężkim w szpitalu. Nadal wspierany w podstawowych czynnościach przez aparaturę medyczną każdego dnia czeka na poprawę swojego stanu zdrowia. Już dziś lekarze określają w prost - gdy się wybudzi - czeka go najpierw kilka operacji, a potem długa i żmudna rehabilitacji. Niestety - jak sobie Państwo zdajecie również sprawę - kosztowna rehabilitacja.

W serwisie zrzutka.pl została uruchomiona zbiórka środków na leczenie i rehabilitację Konrada. Można tam dowiedzieć się więcej na temat sytuacji druha z OSP Wieliczka oraz w szybki i prosty sposób wspomóc go przekazując dowolną kwotę - kliknij   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki