.


leroy merlinkabaret

Opublikowano: 2012-05-29

Zdarzenia drogowe - najechał na volkswagena i uciekał


W piątek /25.05.12r./ w Czyżowie około godz. 3:25 kierujący oplem prawdopodobnie chciał uniknąć zderzenia z sarną, która wbiegła na drogę. 22-latek zjechał na lewą stronę jezdni, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Kierujący z podejrzeniem urazu kręgosłupa został zabrany do szpitala.

W sobotę /26.5.12r./ około godz. 21:00 w Wieliczce na ul. Dobczyckiej, kierujący hondą podczas cofania najechał na zaparkowanego volkswagena i natychmiast odjechał. Kierujący volkswagenem, widząc co się stało, pojechał za odjeżdżającą hondą. Kierujący hondą zatrzymał się w Chorągwicy i uciekł. Podjęte czynności przez policjantów doprowadziły do jego szybkiego ustalenia. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec gminy Wieliczka. Ucieczkę tłumaczył tym, że miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Prawdopodobnie nie był to jedyny powód. Badania pokazały, że był nietrzeźwy – miał 1,7 promila alkoholu.

Także w sobotę tuż przed godz. 21:00 w Węgrzcach Wielkich doszło do kolizji drogowej z udziałem rowerzysty. Jak wynika z wstępnych ustaleń, 16-letni rowerzysta, prawdopodobnie na zakręcie wypadł z drogi, uderzył w ogrodzenie, odbił się od niego i uderzył w jadącą z przeciwnego kierunku toyotę. Rowerzysta został przebadany na zawartość alkoholu. Miał około 0,71 promila.

W Niepołomicach /26.05.12r./ podczas kontroli drogowych policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Około godz. 17:45 na ul. Zabierzowskiej 41-letni kierujący fordem miał 0,65 promila. Z kolei około godz. 21:00 na ul. Jagiellońskiej, kierujący oplem /43 lata/ „wydmuchał” 2,37 promila.7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki