bmw
.


leroy merlinkabaret

Opublikowano: 2015-03-19

Zdążył ukraść tylko jedno radio zanim go złapali na gorącym uczynku


W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci patrolujący jedno z wielickich osiedli, zauważyli dziwnie zachowującego się mężczyznę, który w nerwowy sposób zaglądał do zaparkowanych samochodów.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę przy, którym ujawnili radio samochodowe oraz przedmioty mogące posłużyć do popełnienia przestępstwa. Mężczyzna jak ustalono to 56-letni mieszkaniec Wieliczki. Policjanci podejrzewając, że w/w mężczyzna mógł dokonać włamania do samochodu, sprawdzili dokładnie zaparkowane w pobliżu pojazdy. Podczas sprawdzania podszedł do funkcjonariuszy mężczyzna, który oświadczył, że z jego samochodu zginęło radio. Pokrzywdzony opisał skradzione radio, którego opis odpowiadał radiu ujawnionemu przy kontroli osobistej 56 latka. Policjanci zatrzymali włamywacza. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia. Odzyskane mienie powróciło już do prawowitego właściciela.

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU