.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2015-03-19

Zdążył ukraść tylko jedno radio zanim go złapali na gorącym uczynku


W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci patrolujący jedno z wielickich osiedli, zauważyli dziwnie zachowującego się mężczyznę, który w nerwowy sposób zaglądał do zaparkowanych samochodów.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę przy, którym ujawnili radio samochodowe oraz przedmioty mogące posłużyć do popełnienia przestępstwa. Mężczyzna jak ustalono to 56-letni mieszkaniec Wieliczki. Policjanci podejrzewając, że w/w mężczyzna mógł dokonać włamania do samochodu, sprawdzili dokładnie zaparkowane w pobliżu pojazdy. Podczas sprawdzania podszedł do funkcjonariuszy mężczyzna, który oświadczył, że z jego samochodu zginęło radio. Pokrzywdzony opisał skradzione radio, którego opis odpowiadał radiu ujawnionemu przy kontroli osobistej 56 latka. Policjanci zatrzymali włamywacza. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia. Odzyskane mienie powróciło już do prawowitego właściciela.

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020